У К Р А Ї Н А

НОВОВОЛИНСЬКА МІСЬКА РАДА ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

від  26 березня 2008 р. № 20/9

м. Нововолинськ

Про транспортне обслуговування населення міста Нововолинська та селища Жовтневого

 

Заслухавши звіт начальника автотранспортного управління Нововолинської міської ради М.М.Дмитрука про транспортне обслуговування населення міста Нововолинська та селища Жовтневого,  міська рада

В И Р І Ш И Л А:

 

  1.Звіт начальника автотранспортного управління міської ради М.М.Дмитрука про транспортне обслуговування населення міста Нововолинська та селища Жовтневого взяти до відома.

  2.Відзначити, що у 2007 році проведено значну роботу по вдосконаленню організації пасажирських перевезень, оновленню рухомого складу на міських автобусних маршрутах та здійсненню контролю за дотриманням чинного законодавства в галузі транспорту.

  3.Керівнику автотранспортного управління міської ради М.М.Дмитруку:

3.1.          Розробити та впровадити заходи  по усуненню недоліків в організації  перевезень на маршрутах №№1 та 13. Зокрема, на маршруті №13:

-         Збільшити кількість чергових рейсів у вечірній час;

-         Забезпечити дотримання графіків руху та своєчасну подачу автобусів на зупинки; не допускати перевезення пасажирів без надання місць для сидіння.

3.2.          На кожній зупинці обладнати стаціонарну вивіску з графіком руху автотранспорту і вимагати від водіїв його неухильного дотримання.

3.3.          Протягом місяця вирішити питання доїзду мешканців міста по маршруту Володимир-Волинський – Нововолинськ в час прибуття потягу з міста Києва.

3.4.          Посилити контроль за дотриманням режиму праці водіями та забезпечити високу культуру обслуговування пасажирів. Забезпечити якісне виконання перевезень пільгових категорій населення.  

3.5.          Розробити та довести до відома населення правила надання послуг з перевезення пасажирів і їх багажу на таксі; впровадити систему контролю за раціональністю маршрутів та обґрунтованістю плати за надання послуг таксі.

3.6.          Своєчасно інформувати населення про  зміни в роботі  міського автотранспорту.

3.7.          Налагодити співпрацю з Нововолинським відділенням ДАІ та  територіальним управлінням Головної державної інспекції на автомобільному транспорту у Волинській області по контролю за виконанням перевезень транспортом малої пасажиромісткості.

4. Визнати незадовільною роботу міської автостанції. Зобов’язати начальника автостанції Приходька В.П.:

-         Розробити заходи по усуненню недоліків у роботі очолюваного ним колективу та її реорганізації з конкретними термінами виконання.

-         Вишукати шляхи і можливості для ремонту і переоснащення автостанції, благоустрою прилеглої до неї території.

-         Про проведену роботу інформувати міську раду на її пленарному засіданні у третьому кварталі 2008 року.

5.     Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського  голови О.М.Охримович.

 

Міський голова                                                    В.Б.Сапожніков

 

Дмитрук 25242

http://www.novovolynsk-rada.gov.ua

 

Повернутися до переліку рішень