В дане рішення внесені зміни на підставі рішення міської ради від  30.06.2009 р. № 30/7  Про доповнення до рішення міської ради від 18.07.08 р. №22/2 „Про тарифи на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій”

У К Р А Ї Н А

НОВОВОЛИНСЬКА МІСЬКА РАДА ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

від  18 липня 2008 р. № 22/2 

м. Нововолинськ

 

Про тарифи на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій

 

Відповідно до п.2 ст.14, п.5 ст.32 Закону України “Про житлово-комунальні послуги”, п.2 ч “а” ст.28 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні, Постанови Кабінету Міністрів України від 12.07.2005р. №560 “Про затвердження Порядку формування тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій і типового договору про надання послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій з метою приведення тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій у відповідність до економічно обгрунтованих витрат на виробництво цих послуг, поліпшення їх якості, міська рада

ВИРІШИЛА:

  1.Встановити структуру та вартість послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій згідно з додатком №1

2.Встановити для житлово-комунальних підприємств розмір тарифу на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій по кожному будинку  з врахуванням структури та вартості послуг згідно з додатками  2, 3, 4  .

3.Встановити періодичність та строки виконання робіт з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій згідно з додатком №5 .

4.Виконавцям послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій житлово-комунальним підприємствам №1, №2, та ЖЕК №3 внести зміни в договора про надання послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій з власниками квартир або квартиронаймачами.

5.Зобов”язати житлово-комунальні підприємства у разі ненадання послуг мешканцям в повному обсязі виконувати перерахунок вартості утримання будинків і споруд та прибудинкових територій.

6.Тарифи вводяться в дію з 01.08.2008р.

7.Рекомендувати власникам житлових будинків (житлово-будівельних кооперативів, об’єднань співвласників багатоквартирних будинків та іншим) у своїй діяльності керуватися цим рішенням.

8.Дане рішення оприлюднити в засобах масової інформації.

9.Вважати таким, що втратило чинність, рішенням міської ради від 12 вересня 2006р. №6/22 “Про тарифи на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій”.   

10.Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови Єлеву Ю.В.

 

Міський голова                                                    В.Б.Сапожніков

 

Чайка, 32519

http://www.novovolynsk-rada.gov.ua

 

Повернутися до переліку рішень