В дане рішення внесені зміни на підставі рішення міської ради від  4.03.2009 р. №27/3 „Про внесення змін до окремих рішень міської ради щодо оренди комунального майна”

 

У К Р А Ї Н А

НОВОВОЛИНСЬКА МІСЬКА РАДА ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

від  19 грудня 2008 р. № 26/12

м. Нововолинськ

 

Про клопотання організацій та заяви громадян

 

Відповідно до пункту 28 статті 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, розглянувши клопотання організацій  і заяви громадян та врахувавши пропозиції планово-бюджетної постійної комісії, з питань соціально-економічного розвитку, підприємництва та впровадження нових форм господарювання, міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1.     Встановити для підприємця Смолярчук В.А. (прож. по вул. Партизанській в буд. №4), на 2009 рік ставку орендної плати за 1 квадратний метр оренди нежитлового приміщення (вул. Св. Володимира, буд.№3, к. №40) в розмірі 30,0 грн. на місяць.

2.     На клопотання житлово-комунального об’єднання міської ради:

·        звільнити на 2009 рік ЖКП №1, ЖКП№2 та ЖЕК №3 від сплати судового збору  за  позовні  звернення до міського суду про стягнення заборгованості за надані житлово-комунальні послуги у зв’язку з тим, що витрати на судовий збір не закладені у кошторис витрат підприємств;

·        звільнити на 2009 рік КП “Нововолинськтеплокомуненерго”, підприємство “Нововолинськводоканал” та виробниче управління комунального господарства  від сплати судового збору  за  позовні  звернення до міського суду  про стягнення заборгованості за надані житлово-комунальні послуги у зв’язку з тим, що витрати на судовий збір не закладені у кошторис витрат підприємств.

3.     Встановити для Нововолинського бюро подорожей та екскурсій на 2009 рік ставку орендної плати за 1 квадратний метр оренди  нежитлового приміщення (вул. Кобзаря, буд.№17) в розмірі 10,0 грн. на  місяць.

4.     Встановити  для  територіальної первинної організації УТОС на 2009 рік ставку орендної плати за 1 квадратний метр оренди нежитлового приміщення (вул.Нововолинська, буд. №8) в розмірі 0,5 грн. на місяць;  звільнити дану організацію від плати за прибудинкову територію на 2009 рік.

     КП “Нововолинськтеплокомуненерго” звільнити Нововолинську територіальну первинну організацію УТОС від плати за спожиту теплову енергію на 2009 рік і взяти плату за спожиту даною організацією теплову енергію на свої витрати за рахунок прибутку.

5.     Встановити для комбінату шкільного харчування  на 2009 рік ставку орендної плати за 1 квадратний метр оренди  нежитлового приміщення (пр. Перемоги, буд.№5а) в розмірі 4 грн. на місяць.

Пункти 6, 7, 9 і 21 втратили чинність на підставі рішення міської ради від  4.03.2009 р. №27/3 „Про внесення змін до окремих рішень міської ради щодо оренди комунального майна”

 

6.     Звільнити на 2009 рік житлово-комунальне об’єднання міської ради  від сплати 25% збору з  надходжень плати за оренду нерухомого комунального майна.

7.     Звільнити на 2009 рік житлово-комунальне підприємство №1 від сплати 25% збору з  надходжень плати за оренду нерухомого комунального майна.

8.     Звільнити на 2009 рік дитячу кімнату школяра “Злагода” від плати за оренду приміщення в міському клубі (5 Мікрорайон, буд. №6).

9.     Звільнити на 2009 рік спортивно-оздоровчий комплекс “Шахтар” від сплати 25% збору з  надходжень плати за оренду нерухомого комунального майна.

10. Встановити для Нововолинського міського відділення Національної Акціонерної Страхової Компанії “Оранта” (б-р Шевченка, буд.№ 7) на 2009 рік ставку орендної плати за 1 квадратний метр оренди нежитлового приміщення в розмірі 20,0 грн. на місяць.

11.                        Звільнити мале підприємство “Промінь”, де працюють інваліди по зору  (вул. Кобзаря, буд. №61), на 2009 рік від плати за прибудинкову територію; встановити для даної організації на 2009 рік ставку орендної плати за 1 квадратний метр оренди нежитлового приміщення відповідно до п.16 додатку до рішення №8/7 від 15.11.2006р. (не менше 5,00 грн.на місяць).

12.                        Зобов’язати КП“Нововолинськтеплокомуненерго” та підприємство “Нововолинськводоканал” брати плату за спожиту у 2009 році дитячим оздоровчим     центром “Ковчег”, в якому живуть діти-сироти (вул. Автобусна, буд.№12) теплову енергію та воду за тарифами, визначеними для населення.

13. Звільнити професійно-технічне училище №11 на 2009 рік від сплати судового збору за  позовні  звернення до міського суду  про стягнення заборгованості за проживання в учнівському гуртожитку, втрату права на користування житловим приміщенням та про примусове виселення сімейних мешканців з учнівського гуртожитку.

14. Встановити для Нововолинської міської виконавчої дирекції Волинського обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності (вул. Св. Володимира, буд. №3) на 2009 рік ставку орендної плати за 1 квадратний метр оренди нежитлового приміщення у розмірі 9,0 грн. на місяць.

15. Звільнити відділ культури виконкому міської ради на 2009 р. від плати за утримання прибудинкових територій установ культури:

·        централізованої бухгалтерії та відділу культури (пр. Дружби, буд. №27);

·        міського історичного музею (пр. Дружби, буд. №27);

·        центральної міської бібліотеки для дорослих               (пр. Дружби, буд. №17);

·        міської  бібліотеки для дітей (вул Пирогова, буд.№4);

·        бібліотеки-філії №1 (15 Мікрорайон, буд. №26).

16. Звільнити редакцію газети “Наше місто” (пр. Дружби, буд. №27) від плати за прибудинкову територію на 2009 рік; встановити для даної організації ставку орендної плати за 1 квадратний метр оренди нежитлового приміщення 1,0 грн.на рік.

17. До затвердження міського бюджету на 2009 рік залишити розмір щомісячної матеріальної допомоги членам Нововолинської станиці Волинського братства ветеранів ОУН-УПА без змін.

18. Звільнити управління праці та соціального захисту населення  виконкому на 2009 р.:

-         від сплати за сторожову охорону орендованого приміщення за адресою: б-р Шевченка, буд. №7;

-         від сплати за утримання прибудинкових територій (при умові утримання даних територій в належному санітарному стані) таких об’єктів:

·        орендованого приміщення за адресою: б-р Шевченка, буд. №7;

·        боксів №№9,10 гаража за адресою: пр. Дружби,  буд.№27;

·        орендовані кімнати для працівників відділення соціальної допомоги за адресою: сел. Жовтневе, вул. Грушевського, буд.№8.

19. На клопотання інваліда першої групи Мазурок Тетяни Іванівни (проживає в сел. Жовтневому по вул. В.Стуса в буд. №1, кв. №15):

·        рекомендувати заявниці оформити субсидію на комунальні платежі  на 2009 рік;

·        рекомендувати комісії з соціальних питань виконкому (Сторонський А.М.) зробити виняток для сім’ї заявниці при визначенні розміру субсидії;

·        рекомендувати міському управлінню газового господарства ВАТ “Волиньгаз”, центру електрозв’язку №6 Волинської філії “Укртелеком” звільнити на 2009 рік інваліда першої групи  Мазурок Тетяну Іванівну від 50% плати за надані комунальні  послуги та послуги  зв’язку.

20. Встановити для Центру електрозв’язку №6 Волинської філії ВАТ “Укртелеком (вул. Піонерська, буд.№6) на 2009 рік ставку орендної плати за 1 квадратний метр оренди нежитлового приміщення за адресою: вул. Винниченка, буд.№14  у розмірі 6,0 грн. на місяць.

21. Звільнити молодіжно-розважальний центр “Україна” на 2009 р. від сплати 25% збору з  надходжень плати за оренду нерухомого комунального майна.

22. Звернення гр. ПЕЛЬЦ Тетяни Антонівни (вул. Сірка, буд. №5, к. №214) та СІКОРИ Наталії Олександрівни (вул. Сірка, буд. №5, к. №14) перенести на розгляд чергової сесії міської ради після її додаткового вивчення.

23. Встановити для Ради садівничих товариств масивів “Шахтар”, “Гірник”, “Прикордонник”(вул. Кобзаря,  буд.№17) ставку орендної плати за 1 квадратний метр оренди нежитлового приміщення на 2009 р. в розмірі 4,0 грн. на місяць.

 

 

Міський голова                                                    В.Б.Сапожніков

 

Чайка 32519

 

http://www.novovolynsk-rada.gov.ua

Повернутися до переліку рішень