Дане рішення втратило чинність на підставі рішення міської ради від  14.05.2010 р. № 37/22 Про умови оплати праці міського голови та його заступників

У К Р А Ї Н А

НОВОВОЛИНСЬКА МІСЬКА РАДА ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

від  21 січня 2009 р. № 26/34

м. Нововолинськ

 

Про умови оплати праці міського голови та його заступників

 

 

У відповідності до Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування» та постанови Кабінету Міністрів України від 9 березня 2006 року №268 «Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, суддів та інших органів» із внесеними змінами, від 15 червня 1994 року №414 пункт 6 «Про види, розміри і порядок надання компенсацій громадянам у зв’язку з роботою, яка передбачає доступ до державної таємниці», з метою забезпечення достатніх матеріальних умов для належного виконання службових обов’язків Нововолинська  міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Встановити з 1 січня 2009 року у межах затверджених видатків на оплату праці умови оплати праці міському голові Сапожнікову В.Б.:

1.1. Надбавку за високі досягнення у праці та за виконання особливо важливої роботи у розмірі 50 відсотків посадового окладу з урахуванням надбавки за ранг державного службовця та вислугу років.

1.2. Надавати міському голові матеріальну допомогу для вирішення соціально-побутових питань та допомогу для оздоровлення при наданні щорічної відпустки у розмірі, що не перевищує середньомісячної заробітної плати.

1.3. Здійснювати щомісячне преміювання, а також преміювання до державних і професійних свят у розмірі не менш як 10 відсотків посадового окладу, визначеному для керівних працівників виконавчого комітету та економії фонду оплати праці.

1.4. Виплачувати міському голові щомісячну надбавку у розмірі 15 відсотків до посадового окладу за роботу з документами, що становлять державну таємницю.

2. Надати право міському голові встановлювати умови оплати праці заступникам міського голови, секретарю ради та керуючому справами згідно з чинним законодавством.

3. Визнати таким, що втратило  чинність, рішення міської ради від 18 січня 2008 року №18/4 «Про умови оплати праці міського голови та його заступників».

 

Міський голова                                                    В.Б.Сапожніков

 

Котилко 31432

 

http://www.novovolynsk-rada.gov.ua

Повернутися до переліку рішень