У К Р А Ї Н А

НОВОВОЛИНСЬКА МІСЬКА РАДА ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

від  21 січня 2009 р. № 26/40

м. Нововолинськ

 

Про клопотання організацій та заяви громадян

 

Відповідно до пункту 28 статті 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, розглянувши клопотання організацій  і заяви громадян та врахувавши пропозиції планово-бюджетної постійної комісії, з питань соціально-економічного розвитку, підприємництва та впровадження нових форм господарювання, міська рада

 

В И Р І Ш И Л А:

 

1.                 Встановити для Нововолинського осередку Суспільної служби України  на 2009 рік ставку орендної плати за 1 квадратний метр оренди нежитлового приміщення (мікр. Шахтарський, буд. №36), в розмірі 0,5 грн. на місяць як для об’єкта, що має соціально важливе значення. Звільнити дану організацію на 2009 рік від плати за прибудинкову територію. КП “Нововолинськтеплокомуненерго” та підприємству “Нововолинськводоканал” звільнити Нововолинський осередок Суспільної служби України на 2009 рік від плати за спожиту теплову енергію та воду і взяти плату за спожиту нею теплову енергію та воду на свої витрати за рахунок прибутку.

2.                 Звільнити ВАТ “Оснастка” на 2009 р. від сплати судового збору  за  позовні  звернення до міського суду про стягнення з мешканців заборгованості з комунальних платежів за проживання в гуртожитках по вул. Луцькій, 26 та Галана,3.

3.                 Відповідно до рішення міської ради від 22 серпня 2006р. №6/16  “Про клопотання організацій та заяви громадян, передати на розгляд виконкому міської ради заяви таких громадян:

·                                  Санько Людмили Олексіївни (проживає по вул. Г.Сковороди в буд. №12), щодо виділення матеріальної допомоги на лікування чоловіка Санька Віктора Даниловича;

·                                  Борисюка Степана Володимировича  щодо виділення матеріальної допомоги на видання книги “Впаду росою в мамину сльозу”   

4.                 Відмовити  міському парку культури і відпочинку у клопотанні щодо звільнення на 2009 рік від сплати земельного податку.

5.                 Встановити для  міської добровільної організації “Спілка Чорнобиль” (вул. Кобзаря, буд. №61) на 2009 рік ставку орендної плати за 1 квадратний метр оренди нежитлового приміщення у розмірі 0,5 грн. на місяць як для об’єкта, що має соціально важливе значення.

6.                 Встановити для  ВАТ “Нотекс” (вул. Св. Володимира, буд. №3)  на 2009 рік ставку орендної плати за 1 квадратний метр оренди нежитлового приміщення у розмірі 0,5 грн. на місяць як для об’єкта, що має соціально важливе значення.

7.                 Звільнити міську раду та її виконавчий комітет на 2009 рік від сплати судового збору  за  позовні  звернення до міського суду. Звільнити виконком міської ради на 2009 рік від плати  за прибудинкову територію (пр. Дружби, буд.№27; б. Шевченка, буд.№7)

8.                 Встановити для Фардетдинової Ірини Йосипівни (вул. Винниченка, буд. №16, кв. №45) на 2009 рік  плату за фіксований патент у розмірі 20 грн.

9.                 КП Нововолинськтеплокомуненерго”,  КП “Нововолинськводоканал”, ЖКП№2 звільнити на 2009 рік інваліда першої групи Мазурок Тетяну Іванівну (проживає в сел. Жовтневому по вул. В.Стуса в буд. №1, кв. №15) від 50% плати за надані комунальні послуги і взяти плату за вищеназвані послуги  на свої витрати за рахунок прибутку  Рекомендувати міському управлінню газового господарства ВАТ “Волиньгаз”, центру електрозв’язку №6 Волинської філії “Укртелеком”  звільнити на 2009 рік інваліда першої групи Мазурок Тетяну Іванівну від 50% плати за надані комунальні послуги та послуги

 

Міський голова                                                    В.Б.Сапожніков

 

Довгонюк 40444

 

http://www.novovolynsk-rada.gov.ua

Повернутися до переліку рішень