У К Р А Ї Н А

НОВОВОЛИНСЬКА МІСЬКА РАДА ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

від  25 березня 2009 р. № 28/12

м. Нововолинськ

 

Про розгляд подання прокурора  від 29.10.08р. №12/1985 про усунення порушень земельного законодавства в частині реалізації повноважень щодо здійснення контролю за використанням та охороною земель

 

     Розглянувши подання прокурора від 29.10.08 р. № 12/1985 про усунення порушень земельного законодавства в частині реалізації повноважень щодо здійснення контролю за використанням та охороною земель, враховуючи заяву гр. Юхно В.М., керуючись ст.33 Закону України „Про місцеве самоврядування”, міська рада

ВИРІШИЛА:    

1.     У зв’язку з нерозпочатим будівництвом житлових будинків більше 2-х років з моменту надання земельної ділянки вилучити земельні ділянки у громадян:

1.1.Ляшенка А.П. – по вул. Волинській, 43;

1.2.Прядуна В.В. – по вул.. Волинській, 32;

1.3.Зємцова О.Г. – по вул. Волинській, 54;

1.4.Вельгуса В.В. – по вул. Богуна, 8;

1.5.Шимчук М.М. – по вул. Богуна, 20;

1.6.Козака О.А. – по вул. Богуна, 22.

2.     Земельні ділянки, вказані в п. 1 даного рішення, продати на земельних торгах.

3.     Звернутись в прокуратуру міста Нововолинська щодо захисту інтересів міської ради в суді  для вилучення земельної ділянки по вул. Молодіжній, 34, на якій землекористувачем гр. Юхно Віктором Макаровичем розпочаті будівельні роботи відповідно до його заяви від 17.03.2009 р.

4.     Відхилити протест прокурора міста Нововолинська стосовно Антонюк М.В. так як дана земельна ділянка приватизовано та видано Державний акт на право власності на землю.

5.     Повернутись до питання вилучення земельної ділянки в гр. Юника В.П. по вул. Богуна, 26 після закінчення терміну дії договору оренди землі.

6.     Відмітити, що зі сторони інспекції Держархбудконтролю та інспекції за використанням та охороною земель не ведеться контроль за станом та термінами забудови на земельних ділянках які виділені для будівництва.

7.     Зобов’язати інспекцію Держархбудконтролю (Юзвик Н.Г.) та інспекцію за використанням та охороною земель (Бакун О.С.) до 01.07.2009р. провести перевірки використання земельних ділянок, які були виділені під будівництво.

8.     За результатом перевірок повернутись до розгляду даного питання в ІV кварталі 2009 року.

 

 

Міський голова                                                    В.Б.Сапожніков

 

Кантор 3 64 65

 

http://www.novovolynsk-rada.gov.ua

Повернутися до переліку рішень