У К Р А Ї Н А

НОВОВОЛИНСЬКА МІСЬКА РАДА ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

від  25 березня 2009 р. № 28/13

м. Нововолинськ

 

Про затвердження міської цільової соціальної програми “Молодь м. Нововолинська та сел. Жовтневого на 2009-2015роки”

 

Відповідно до пункту 22 статті 26 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні» , на виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 28.01.2009 року № 41 «Про затвердження Державної цільової соціальної програми «Молодь  України»  на 2009-2015 роки», рішення виконавчого комітету Нововолинської міської ради від 25 лютого  2009 року «Про проект міської цільової соціальної програми «Молодь м. Нововолинська  та сел. Жовтневого»  на 2009-2015 роки»  та з метою створення системи всебічної підтримки громадянської активності молоді , спрямованої на самовизначення  і самореалізацію, формування необхідних для цього правових , гуманітарних та економічних передумов, надання соціальних гарантій  міська  рада

ВИРІШИЛА:

1.Затвердити     міську    цільову    соціальну    програму    « Молодь м. Нововолинська  та сел. Жовтневого»  на 2009-2015 роки  (далі - Програма, що додається).

2.Відділу з питань сім’ї, молоді, фізичної культури і спорту виконкому (Г.Й.Карнаухова), управлінню освіти виконкому (О.В.Моренко), відділу культури виконкому (І.М.Левкова), відділу з питань внутрішньої політики, взаємодії із ЗМІ та зв’язків з громадськістю виконкому (С.Й.Груй), службі у справах дітей виконкому (Л.А.Зектер) , відділу торгівлі, захисту прав споживачів  виконкому (Є.А.Гнатина), міському ЦСССДМ (О.О.Лакиш), міському центру зайнятості (Є.В.Піковець), центральній міській лікарні (В.В.Мороз), міському відділу  УМВС (А.П.Трофімов) :

2.1.Забезпечити виконання Програми.

2.2.Щорічно до 30 червня та 31 грудня інформувати виконком міської ради про результати її виконання.

3.Фінансовому управлінню виконкому (Г.В.Бурочук) щорічно при формуванні міського бюджету передбачати кошти для фінансування заходів, передбачених Програмою, в межах бюджетних асигнувань.

4.Відділу з питань сім’ї, молоді, фізичної культури і спорту міськвиконкому (Г.Й.Карнаухова):

4.1.Забезпечити координацію роботи щодо виконання  міської    цільової    соціальної    програми    « Молодь м. Нововолинська  та сел. Жовтневого»  на 2009-2015 роки.

4.2.Щорічно до 5 липня та 5 січня інформувати управління у справах сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації та один раз у два роки міську раду про хід виконання Програми.

5.Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови А.М.Сторонського.

 

 

Міський голова                                                    В.Б.Сапожніков

 

Карнаухова 31014

 

http://www.novovolynsk-rada.gov.ua

Повернутися до переліку рішень