В дане рішення внесені зміни на підставі рішення міської ради від  від  30.06.2009 р. № 30/13 Про затвердження Правил благоустрою, забезпечення чистоти і порядку, дотримання тиші в громадських місцях на території міста Нововолинська та селища Жовтневого”

У К Р А Ї Н А

НОВОВОЛИНСЬКА МІСЬКА РАДА ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

від  25 березня 2009 р. № 28/6

м. Нововолинськ

 

Про збір за парковку автотранспорту

 

Відповідно до п.24  ст.26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", ст.ст. 1, 3 Декрету Кабінету Міністрів України "Про місцеві податки і збори", на підставі листа відділу муніципальної поліції Нововолинської міської ради від 10.03.2009р. №29, Нововолинська міська рада

ВИРІШИЛА:

1.Платниками збору за парковку автотранспорту є юридичні особи та громадяни, які паркують автотранспорт на вулицях, прилеглих до центрального міського ринку (Ковпака, Г.Сковороди, Зелена, Хвильового, бульвар Шевченка, автошлях Львів-Ковель).

  Ставка збору за одну годину парковки автотранспорту становить 1 відсоток неоподатковуваного мінімуму доходів громадян у відведених місцях (0,17грн.). Додатково оплачується з одиниці автотранспорту 1,83 грн. на покриття витрат відділу муніципальної поліції Нововолинської міської ради ( в подальшому відділ муніципальної поліції).*

 

* Абзац змінено на підставі рішення міської ради від  від  30.06.2009 р. № 30/13 Про затвердження Правил благоустрою, забезпечення чистоти і порядку, дотримання тиші в громадських місцях на території міста Нововолинська та селища Жовтневого”

 

Збір за парковку автотранспорту сплачується водіями на місці парковки інспектору відділу муніципальної поліції.

Збір за парковку автотранспорту перераховується відділом муніципальної поліції щомісяця не пізніше 5 числа місяця, наступного за звітним, до бюджету міста.

Додаткова плата направляється на рахунок відділу муніципальної поліції.

Розрахунок збору за парковку автотранспорту за встановленою формою щоквартально подається відділом муніципальної поліції в об'єднану державну податкову інспекцію не пізніше 5 числа місяця, наступного за звітним кварталом.

Відповідальність за правильність обчислення, своєчасність сплати збору за парковку автотранспорту до бюджету міста покласти на начальника відділу  муніципальної поліції.

Контроль за сплатою збору за парковку автотранспорту здійснює об'єднана державна податкова інспекція.

2.Вважати таким, що втратило чинність, рішення міської ради від 20.12.2007р. №17/3 "Про збір за парковку автомобілів".

 

 

Міський голова                                                    В.Б.Сапожніков

 

Антонюк 30586

 

http://www.novovolynsk-rada.gov.ua

Повернутися до переліку рішень