У К Р А Ї Н А

НОВОВОЛИНСЬКА МІСЬКА РАДА ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

від  3 червня 2009 р. № 30/3

м. Нововолинськ

 

Про стан забезпечення охорони громадського порядку та боротьби зі злочинністю в місті Нововолинську та сел. Жовтневому у 2008-2009 роках

 

Заслухавши інформацію начальника Нововолинського міського відділу УМВС України у Волинській області Трофімова А.П. про стан забезпечення охорони громадського порядку та боротьби зі злочинністю в місті Нововолинську  і сел. Жовтневому у 2008-2009 роках, міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Інформацію начальника Нововолинського міського відділу УМВС України у Волинській області Трофімова А.П. про стан забезпечення охорони громадського порядку та боротьби зі злочинністю в місті Нововолинську та сел. Жовтневому у 2008-2009 роках взяти до відома.

Роботу міського відділу УМВС України у Волинській області по забезпеченню охорони громадського порядку та боротьби зі злочинністю визнати недостатньою.

2. Начальнику міського відділу УМВС України у Волинській області Трофімову А.П.:

2.1. На основі аналізу криміногенної ситуації переглянути маршрути патрульно-постової служби, варт порядку, наблизивши їх до місць концентрації кримінального елементу та вірогідного скоєння злочинів.

2.2. Активізувати профілактичну роботу громадських пунктів охорони правопорядку.

2.3. Активізувати профілактичну роботу серед неповнолітніх у навчальних закладах міста, здійснювати організаційно-практичні заходи з попередження підліткової злочинності.

2.4. Активізувати роботу по боротьбі з незаконним обігом наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів і прекурсорів, особливу увагу приділяти здійсненню заходів з виявлення та недопущення поширення наркоманії у навчально-виховних закладах міста та у місцях відпочинку молоді (кафе, бари, дискотеки, нічні клуби тощо). У разі виявлення фактів використання чи збуту наркотиків вживати заходів щодо притягнення до відповідальності осіб, причетних до цього, та ініціювати питання перед міською радою і її виконавчим комітетом про доцільність функціонування даних закладів.

2.5. Активізувати профілактичну роботу у боротьбі з алкоголізмом та його проявами. Особливу увагу приділити виявленню порушень у сфері антиалкогольного законодавства, виявленню фактів продажу спиртних напоїв та тютюнових виробів неповнолітнім.

2.6. Забезпечити дотримання належного правопорядку в місцях відпочинку громадян, зокрема, навколо міського озера та у міському парку культури і відпочинку.

3. Керівникам підприємств, установ та організацій з метою покращення правопорядку в місті, на виконання рішення виконавчого комітету міської ради від 16.02.2006 № 31 продовжувати виділяти  міському відділу УМВС України у Волинській області легковий транспорт для чергування з 20.00 год. до 24.00 год. один раз на місяць згідно з графіком.

4. Міському відділу УМВС України у Волинській області (Трофімов А.П.) розробляти графіки подачі транспорту  підприємствами, установами та організаціями, забезпечити його ефективне використання, інструктаж водіїв та безпеку умов їх праці.

5. Начальнику відділу містобудування та архітектури Вісьтаку М.В. спільно з начальником  МВ УМВС України у Волинській області  Трофімовим А.П. активізувати роботу у наведенні належного порядку в питанні обліку, реєстрації, перереєстрації власників гаражів  і дачних ділянок у зв’язку з їх змінами та передорученнями протягом тривалого часу.

6. Міському відділу УМВС України у Волинській області  (Трофімов А.П.) широко висвітлювати у засобах масової інформації хід виконання даного рішення, причини та умови, які сприяють правопорушенням і злочинам.

7. У першому кварталі 2010 року заслухати звіт начальника міського відділу УМВС України у Волинській області Трофімова А.П. про результати проведеної роботи за підсумками  2009 року на сесії міської ради.

8. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського голови Єлеву Ю.В.

 

Міський голова                                                    В.Б.Сапожніков

 

Пиль 32458

 

http://www.novovolynsk-rada.gov.ua

Повернутися до переліку рішень