У К Р А Ї Н А

НОВОВОЛИНСЬКА МІСЬКА РАДА ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

від  3 червня 2009 р. № 30/4

м. Нововолинськ

 

Про стан виплати заробітної плати на підприємствах та в організаціях міста

Заслухавши та обговоривши інформацію  заступника міського голови Охримович  О.М.,  міська  рада

ВИРІШИЛА:

 1.Попередити керівників підприємств - боржників: ДП „Волиньвантажтранс”, ДП„Нововолинський РМЗ”; ПП„Волинський Новобуд”, ЗАТ„Оснастка –Інтрумент”, ВАТ„АТП 10708”, ВАТ „Нововолинський  ЗЗБВ”, ПП БК „Профіт”, ПП„Класік”, БФ„Конкурент” про їх персональну відповідальність  за  стан погашення  заборгованості  з виплати заробітної плати.

2. Керівникам підприємств – боржників погашення заборгованості  з виплати заробітної плати проводити відповідно до розроблених  графіків, одночасно забезпечивши сплату нарахувань на заробітну плату та відрахувань з неї згідно з чинним законодавством.

3. Управлінню праці та соціального захисту населення Нововолинського міськвиконкому:

3.1. Забезпечити проведення перевірок щомісяця, у десятиденний термін після отримання статистичної інформації по підприємствах  та  організаціях, де заборгованість  по виплаті  заробітної  плати  виникла  вперше, з метою виявлення причин  заборгованості та вжиття невідкладних заходів до керівників у разі порушення трудового законодавства.

3.2. Проводити   перевірки підприємств, які не обстежуються органами  держстатистики, але за даними Пенсійного фонду та інформації „ гарячої” лінії  мають заборгованість з виплати заробітної  плати.

3.3. Забезпечити проведення роз’яснювальної роботи серед громадян щодо порушень прав на соціальний захист у разі відсутності трудового договору ( контракту) між працівником та роботодавцем.

3.4. Підвищити ефективність взаємодії з правоохоронними та контролюючими органами з метою притягнення до відповідальності керівників підприємств – боржників.

4. Комісії з питань забезпечення своєчасної виплати заробітної плати, пенсій та інших соціальних виплат:

4.1. Продовжити практику  заслуховування керівників підприємств, де є заборгованість  з виплати заробітної плати  щодо вжиття термінових заходів  по погашенню  заборгованості  перед працівниками, дотриманню  мінімальних гарантій в оплаті праці та виконання  короткострокових графіків погашення заборгованості із виплати заробітної плати.

4.2. Заслуховувати    арбітражних  керуючих  (ліквідаторів)  про  стан   виконання    планів  санації підприємств-банкрутів та дотримання строків погашення  заборгованості    із  виплати   заробітної  плати.

4.3. Ініціювати питання про притягнення до відповідальності і доцільності перебування на займаних посадах керівників державних, комунальних підприємств та акціонерних товариств з часткою державної власності, які допустили несвоєчасну виплату заробітної плати працівникам.

5. Інформувати населення міста через засоби масової інформації про стан погашення заборгованості із заробітної плати та заходи впливу, які застосовуються до керівників  підприємств - боржників.

6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови  Охримович О.М.

    

 

 

Міський голова                                                    В.Б.Сапожніков

 

Волчанюк 40697

 

http://www.novovolynsk-rada.gov.ua

Повернутися до переліку рішень