У К Р А Ї Н А

НОВОВОЛИНСЬКА МІСЬКА РАДА ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

від  3 червня 2009 р. № 30/6

м. Нововолинськ

 

Про приватизацію об’єктів комунальної власності територіальної громади міста Нововолинська

 

Відповідно до п.30 ст.26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" та Закону України  "Про внесення змін та доповнень до Закону України "Про приватизацію невеликих державних підприємств ( малу приватизацію)", Нововолинська міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

          1.Включити до переліку об'єктів комунальної власності територіальної громади міста, що підлягають приватизації способом викупу, згідно з поданими заявами:

           - підвальне приміщення за адресою: м.Нововолинськ, вул. Св.Володимира, будинок №29 Климовичу Леоніду Юрійовичу;

           - частину підвального приміщення за адресою: м.Нововолинськ, вул. Стуса, будинок №9 Купрієнко Ользі Геннадіївни.

          2.Затвердити експертні оцінки:

            - будівлі (А-1) загальною площею 16,3 кв.м. за адресою: м.Нововолинськ, вул.Нововолинська, будинок №22а, в сумі 16294 ( шістнадцять тисяч двісті дев'яносто чотири) гривні без ПДВ;

            - частини вбудованого приміщення (А-1) загальною площею 23,8 кв.м. за адресою: м.Нововолинськ, вул.Автобусна, будинок №8 в сумі 16905 ( шістнадцять тисяч дев'ятсот п'ять) гривень без ПДВ.

          3.На підставі усного звернення Брицької Валентини Василівни , листа житлово-комунального об'єднання від 20.05.2008р. №Б-83, заяви Недищука Євгена Микитовича ( додаються), розірвати договір купівлі-продажу від 17.09.2008 року з Недищуком Євгеном Микитовичем на вбудоване приміщення загальною площею 6,3 кв.м. за адресою: м.Нововолинськ, вул.Нововолинська, будинок №53 у зв'язку з тим, що дане приміщення є санвузлом загального користування.

 

 

Міський голова                                                    В.Б.Сапожніков

 

Антонюк 30586

 

http://www.novovolynsk-rada.gov.ua

Повернутися до переліку рішень