У К Р А Ї Н А

НОВОВОЛИНСЬКА МІСЬКА РАДА ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

від  3 вересня 2009 р. № 31/16

м. Нововолинськ

 

Про клопотання організацій та заяви громадян

 

Відповідно до пункту 28 статті 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, розглянувши клопотання організацій  і заяви громадян та врахувавши пропозиції планово-бюджетної постійної комісії, з питань соціально-економічного розвитку, підприємництва та впровадження нових форм господарювання, міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1.     Відмовити громадській організаціїКоординаційна рада НРУ (пр. Дружби, буд. №25) у клопотанні щодо звільнення від плати  за послугу теплопостачання.

2.     Відмовити територіальному управлінню Держгірпромнагляду по Волинській області у клопотанні щодо зменшення ставки орендної  плати за орендоване приміщення (вул. Нововолинська, буд. №8).   

3.     Дати дозвіл ВАТ “Нововолинський хлібозавод” на безоплатне використання символіки міста з метою її популяризації до 01.01.2011 року.

4.     Відмовити гр. СОБЧУК Софії Михайлівні у клопотанні щодо звільнення від плати за надане їй соціальне житло.

5.     На заяву матері-виховательки малолітніх Москальової Галини Миколаївни (сел. Жовтневе, вул. Миру, буд. №9, кв. №1) рекомендувати ЖКП №2 списати   борги за за надані комунальні послуги, у яких минув термін позивної давності , надані малолітнім Делямбі Йосипу Миколайовичу (11.06.1995р.н.) та Цапуку Володимиру Миколайовичу (22.04.1997р.н.), які зареєстровані та мають право власності на житло за адресою: сел. Жовтневе, вул. Стуса, буд.№2, кв. №2.

6.     Відмовити  міському комітету соціалістичної партії України у клопотанні щодо звільнення від плати за орендоване приміщення за адресою: вул. Святого Володимира, буд. №3.

 

 

Міський голова                                                    В.Б.Сапожніков

 

Чайка 32519

 

http://www.novovolynsk-rada.gov.ua

Повернутися до переліку рішень