У К Р А Ї Н А

НОВОВОЛИНСЬКА МІСЬКА РАДА ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

від  25 грудня  2009 р. № 35/22

м. Нововолинськ

 

Про питання  міського бюджету на 2010 рік

 

Відповідно до пункту 27 статті 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні ”, із урахуванням постанови Кабінету Міністрів України від 29 жовтня 2009 року №1181 „Про заходи щодо забезпечення виконання Державного бюджету України та місцевих бюджетів у 2010 році”,  міська   рада 

ВИРІШИЛА:

1.                 Надати право з 1 січня 2010 року до прийняття міського  бюджету, якщо інше не буде передбачено Законом України „Про Державний бюджет України на 2010 рік ”, :

1.1.Фінансовому  управлінню виконавчого комітету  укладати договори з установами банків на розміщення на депозитних рахунках тимчасово вільних коштів спеціального фонду міського бюджету з зарахуванням відсотків за їх користування до загального фонду міського бюджету на умовах, передбачених постановою Кабінету Міністрів України  від 28.01.2009 №52.

1.2. Міському голові  укладати з управлінням Державного казначейства  України  в області договори на одержання позичок на покриття тимчасових касових  розривів, що пов’язані із забезпеченням захищених видатків загального фонду міського  бюджету, в межах поточного бюджетного періоду за рахунок коштів єдиного казначейського рахунку без нарахування відсотків за користування цими коштами з обов’язковим їх поверненням до кінця поточного бюджетного періоду в установленому законодавством порядку, затвердженому для здійснення таких операцій у 2009 році.  

2. Контроль  за  виконанням    даного   рішення    покласти  на   секретаря  міської  ради, першого заступника міського  голови  В.Д.Рожелюка.

 

 

Міський голова                                                    В.Б.Сапожніков

 

Бурочук 41220

 

http://www.novovolynsk-rada.gov.ua

Повернутися до переліку рішень