У К Р А Ї Н А

НОВОВОЛИНСЬКА МІСЬКА РАДА ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

від  25 грудня  2009 р. № 35/25

м. Нововолинськ

 

Про клопотання організацій та заяви громадян

 

Відповідно до пункту 28 статті 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, розглянувши клопотання організацій  і заяви громадян та врахувавши пропозиції планово-бюджетної постійної комісії, з питань соціально-економічного розвитку, підприємництва та впровадження нових форм господарювання, міська рада

 

                                          В И Р І Ш И Л А:

 Відмовити  благодійному фонду “Інваліди Чорнобиля” клопотанні щодо приватизації способом викупу орендованого ним   приміщення по вул. Святого Володимира, буд. №1. Не включати до  переліку об’єктів комунальної власності, що підлягають приватизації   у 2010 році, жодного об’єкта з будинку №1 по вул. Святого   Володимира.

Внести доповнення до переліку об’єктів у пункті 1 рішення міської  ради від 21 січня 2009р. №26/31 “Про припис прокурора від 13.01.2009р. №51” такого змісту:

- благодійний фонд “Інваліди Чорнобиля”.

Встановити для благодійного фонду “Інваліди Чорнобиля” з 1 лютого 2010 р. ставку орендної плати за 1 квадратний метр оренди  нежитлового приміщення в розмірі 25.0 грн. на місяць як для об’єкта, що має соціально важливе значення.

1.                 Розгляд клопотання гр. Овчаренко Надії Давидівни (прож. по вул.Інтернаціональній в буд. №20, кв. №2) щодо звільнення її від сплати ринкового збору перенести на чергову сесію міської ради.

2.                 Звільнити мале підприємство “Промінь”, де працюють інваліди по зору  (вул. Кобзаря, буд. №61), на 2010 рік від плати за прибудинкову територію; встановити для даної організації на 2010 рік ставку орендної плати за 1 квадратний метр оренди нежитлового приміщення відповідно до п.16 додатку до рішення №8/7 від 15.11.2006р. (не менше 5,00 грн.на місяць).

3.                 Звільнити управління праці та соціального захисту населення виконкому на 2010 р.:

-                     від сплати судового збору  за  позовні  звернення до міського суду про стягнення заподіяних державі збитків внаслідок подання громадянами документів з недостовірними даними;

-                     від сплати за утримання прибудинкових територій (при умові утримання даних територій в належному санітарному стані) таких об’єктів:

·                    орендованого приміщення за адресою: б-р Шевченка, буд. №7;

·                    боксів №№9,10 гаража за адресою: пр. Дружби,  буд.№27;

·                    орендовані кімнати для працівників відділення соціальної допомоги за адресою: сел. Жовтневе, вул. Грушевського, буд.№8.

Клопотання  даного управління щодо звільнення на 2010 р. від плати за сторожову охорону орендованого приміщення за адресою: б-р  Шевченка, буд. №7 розглянути під час затвердження міського  бюджету на 2010 рік.

5.                 Встановити для Нововолинського міського відділення ВАТ НАСК “Оранта” (б-р Шевченка, буд.№ 7) на 2010 рік ставку орендної плати за 1 квадратний метр оренди нежитлового приміщення в розмірі 20,0 грн. на місяць.

6.                 Встановити для Нововолинської міської виконавчої дирекції Волинського обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності (вул. Св. Володимира, буд. №3) на 2010 рік ставку орендної плати за 1 квадратний метр оренди нежитлового приміщення у розмірі 9,0 грн. на місяць.

7.                 Встановити для міського громадсько-культурного товариства “Холмщина” на 2010 рік ставку орендної плати за 1 квадратний метр оренди нежитлового приміщення (вул. Св. Володимира, буд. №3), в розмірі 0,5 грн. на місяць як для об’єкта, що має соціально важливе значення.

КПНововолинськтеплокомуненерго  брати плату за спожиту у 2010 році міським громадсько-культурним товариством “Холмщина” (вул. Св. Володимира, буд. №3)  теплову енергію за тарифом, діючим для населення.

Звільнити міське громадсько-культурне товариство “Холмщина” на  2010 рік від плати за прибудинкову територію (вул. Св. Володимира, буд.№3).

8.                 Звільнити відділ культури виконкому міської ради на 2010 р. від плати за прибудинкових територій установ культури:

·          централізованої бухгалтерії та відділу культури міського історичного музею (пр. Дружби, буд. №27);

·          центральної міської бібліотеки для дорослих (пр. Дружби, буд. №17);

·          міської  бібліотеки для дітей (вул Пирогова, буд.№4);

·          бібліотеки-філії №1 (15 Мікрорайон, буд. №26).

9.                 Звільнити професійно-технічне училище №11 на 2010 рік від сплати  судового збору за  позовні  звернення до міського суду  про стягнення заборгованості за проживання в учнівському гуртожитку, втрату права на користування житловим приміщенням та про примусове виселення сімейних мешканців з учнівського гуртожитку (вул. Луцька, буд.№24).

10.             Встановити для Центру поштового зв’язку №2 Волинської дирекції УДППЗ “Укрпошта”  (вул. Піонерська, буд.№6) на 2010 рік ставку орендної плати за 1 квадратний метр оренди нежитлового приміщення у розмірі 6,0 грн. на місяць.

11.             Встановити  для  територіальної первинної організації УТОС на 2010 рік ставку орендної плати за 1 квадратний метр оренди нежитлового приміщення (вул.Нововолинська, буд. №8) в розмірі 0,5 грн. на місяць;  звільнити дану організацію від плати за прибудинкову територію на 2010 рік.

Відмовити територіальній первинній організації УТОС у клопотанні щодо звільнення на 2010 рік від плати за спожиту теплову енергію.

12.Зобов’язати КП“Нововолинськтеплокомуненерго” та підприємство “Нововолинськводоканал” брати плату за спожиту у 2010 році  дитячим оздоровчим     центром “Ковчег”, в якому живуть діти-сироти (вул. Автобусна, буд.№12) теплову енергію та воду за тарифами, визначеними для населення.

13.Встановити для Нововолинського бюро подорожей та екскурсій на 2010 рік ставку орендної плати за 1 квадратний метр оренди  нежитлового приміщення (вул. Кобзаря, буд.№17) в розмірі 10,0 грн. на місяць.

14.Встановити для Нововолинського осередку Суспільної служби України  на 2010 рік ставку орендної плати за 1 квадратний метр оренди нежитлового приміщення (мікр. Шахтарський, буд. №36), в розмірі 0,5 грн. на місяць як для об’єкта, що має соціально важливе значення.

15. Встановити для Ради садівничих товариств масивів “Шахтар”,  “Гірник”, “Прикордонник”(вул. Кобзаря,  буд.№17) ставку орендної плати за 1 квадратний метр оренди нежитлового приміщення на 2010 р. в розмірі 4,0 грн. без ПДВ на місяць.

16.На  клопотання релігійної громади помісної Церкви “Святої Трійці” Християн віри Євангельської п’ятидесятників:

·                   Встановити для медико-реабілітаційного центру для інвалідів, що орендує   приміщення колишнього травматологічного відділення хірургічного корпусу центральної міської лікарні, на 2010 рік ставку орендної плати за 1 квадратний метр оренди нежитлового приміщення в розмірі 0,5 грн. на місяць; центральній міській лікарні взяти плату за спожиту медико-реабілітаційним центром теплову енергію на свої витрати.

17.Встановити для Центру електрозв’язку №6 Волинської філії  ВАТ “Укртелеком”  (вул. Піонерська, буд.№6) на 2010 рік ставку  орендної плати за 1 квадратний метр оренди нежитлового  приміщення за адресою: вул. Винниченка, буд.№14  у таких розмірах:

·                   6,73 грн. на місяць з ПДВ за 1 кв.м. підвального приміщення;

·                   9,6 грн. на місяць з ПДВ за 1 кв.м. першого поверху.

18. На клопотання житлово-комунального об’єднання міської ради:

·                   звільнити на 2010 рік ЖКО,ЖКП №1, ЖКП№2 та ЖЕК №3 від сплати судового збору  за  позовні  звернення до міського суду про стягнення заборгованості за надані житлово-комунальні послуги у зв’язку з тим, що витрати на судовий збір не закладені у кошторис витрат підприємств;

·                    звільнити на 2010 рік КПНововолинськтеплокомуненерго”, підприємство “Нововолинськводоканал” та виробниче управління комунального господарства  від сплати судового  збору  за  позовні  звернення до міського суду  про стягнення заборгованості за надані житлово-комунальні послуги у зв’язку з тим, що витрати на судовий збір не закладені у кошторис витрат підприємств.

19.              Відмовити СОКу “Шахтар” у клопотанні щодо звільнення на 2010 рік  від сплати 25% збору від  надходжень плати за оренду нерухомого комунального майна.

20.             Встановити для  міської добровільної організації “Спілка Чорнобиль” (вул. Кобзаря, буд. №61) на 2010 рік ставку орендної плати за 1 квадратний метр оренди нежитлового приміщення у розмірі 0,5 грн. на місяць як для об’єкта, що має соціально важливе значення.

Звільнити ВАТ “Волиньобленергов особі Нововолинської філії на 2010 рік від сплати судового збору за  позовні  звернення до  міського суду про стягнення за спожиту електроенеогію та інші  нарахування з фізичних осіб-боржників.

Звільнити управління освіти виконкому на 2010 рік від плати  за оренду приміщень кімнат школяра “Юність” (вул.   Нововолинська, буд. №8, “Екстрім” (м-н Шахтарський, буд. №17, “Злагода” (5-й Мікрорайон, буд. №6).

 23.Звільнити виробниче управління комунального господарства ЖКО міської ради на 2010 рік від сплати комунального  податку; відмовити даному управлінню у клопотанні щодо  звільнення на 2010 рік від сплати земельного податку.

24.Звільнити редакцію газети “Наше місто” (пр. Дружби, буд. №27) від плати за прибудинкову територію на 2010 рік;  встановити для даної організації ставку орендної плати за 1 квадратний метр оренди нежитлового приміщення 1,0 грн.на рік.

25.Встановити для Фардетдинової Ірини Йосипівни (проживає по вул. Винниченкав буд. №16, кв. №45) на 2010 рік  плату за фіксований патент у розмірі 20.0 грн

 

Міський голова                                                    В.Б.Сапожніков

 

Довгонюк 40444

 

http://www.novovolynsk-rada.gov.ua

Повернутися до переліку рішень