У К Р А Ї Н А

НОВОВОЛИНСЬКА МІСЬКА РАДА ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

від  11 лютого  2010 р. № 36/2

м. Нововолинськ

 

Про відміну рішень міської ради

 

Керуючись ст.ст. 1, 8, 36 Закону України “Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності”,  ст.12  Земельного кодексу України,  міська рада

ВИРІШИЛА:

1.     Відмінити рішення міської ради від 25 грудня 2009р. № 35/17 „Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель  м. Нововолинська” як таке, що було прийняте без врахування вимог Закону України “Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності”.

2.     Відділу Держкомзему в м. Нововолинську підготувати проект регуляторного акту рішення міської ради „Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель  м. Нововолинська” з аналізом регуляторного впливу, опублікувати в засобах масової інформації та провести громадське обговорення даного рішення.

3.     Відділу Держкомзему у м. Нововолинську Волинської області та Нововолинській ОДПІ провести розрахунок земельного податку та орендної плати за землю відповідно до нормативної грошової оцінки землі, затвердженої рішенням міської ради від 18 січня 2000р. № 13/20.

4.     Відмінити рішення міської ради від 03 вересня 2009 року № 31/15 « Про протест прокурора  міста Нововолинська на п.п. 6, 7  рішення міської ради від 03.06.2009р. № 30/20 „Про розгляд клопотань Управління з контролю за використанням та охороною земель у Волинській області щодо вжиття заходів по усуненню порушень земельного законодавства”» та пп. 6, 7 рішення Нововолинської  міської ради від 03 червня 2009 року № 30/20 „Про розгляд клопотань управління з контролю за використанням та охороною земель у Волинській області щодо вжиття заходів по усуненню порушень земельного законодавства”, щодо вилучення у Нововолинської міської державної лікарні ветеринарної медицини земельної ділянки площею 0,43га.

 

 

Міський голова                                                    В.Б.Сапожніков

 

Кантор 3 64 65

http://www.novovolynsk-rada.gov.ua

Повернутися до переліку рішень