У К Р А Ї Н А

НОВОВОЛИНСЬКА МІСЬКА РАДА ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

від   2 лютого  2011 р. № 5/11

м. Нововолинськ

 

Про клопотання організацій та заяви громадян

 

Відповідно до пункту 28 статті 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, розглянувши клопотання організацій  і заяви громадян, та врахувавши рекомендації постійної планово-бюджетної комісії, з питань соціально-економічного розвитку, промисловості, підприємництва та впровадження нових форм господарювання,  міська рада

В И Р І Ш И Л А :

    1. Відмовити   Раді  садівничих товариств  масиву ”Шахтар”, ”Гірник”  та „Прикордонник” у  клопотанні  щодо зменшення  на 2011 рік ставки орендної плати за 1 квадратний метр оренди      нежитлового приміщення (вул. Кобзаря, буд.№17).

   2. Відмовити Нововолинському представництву ДП „Луцького бюро подорожей та екскурсій” у  клопотанні  щодо зменшення  на 2011 рік ставки орендної плати за 1 квадратний метр оренди  нежитлового приміщення вул. Кобзаря, буд.№17).

3.                  На заяву гр. Яремко Уляни Володимирівни ( Мікрорайон Шахтарський  буд. №31 кв.№10) опікуна малолітніх Іванова Михайла Юрійовича,  Іванової  Мар’яни Юріївни та Іванової Іуліанії Юріївни :

     - зобов’язати КПНововолинсктеплокомуненерго”, підприємство  Нововолинськводоканал”, ЖЕК №3 списати борги за рахунок прибутку, які  накопичились до 22.12.2009 року, за    комунальні послуги, надані  малолітнім Іванову М.Ю. (1999 р.н.), Івановій М.Ю. (2002 р.н.), Івановій І.Ю. (2006 р.н)  та пенсіонеру Івановій Галині Матвіївні, які зареєстровані та мають     право власності на житло за адресою: пров. Південний, буд.№4 кв.№2.

4. На клопотання Нововолинської  міської  організації   Товариства Червоного Хреста  України (вул. Пирогова, буд.№11) :

     - Нововолинській   центральній міській лікарні звільнити   на 2011 рік від орендної плати міську  організацію  Товариства    Червоного Хреста України;

      - зобов’язати КП “Нововолинськтеплокомуненерго” звільнити Нововолинську міську  організацію   Товариства Червоного Хреста України (вул. Пирогова, буд.№11) на 2011рік від плати за спожиту теплову енергію та  взяти  плату за спожиту даною організацією теплову енергію  на свої  витрати   за рахунок прибутку.

5.  На клопотання Луцької міської клінічної лікарні :

 - Нововолинській центральній міській лікарні звільнити на 2011 рік філіал обласного відділення гемодіалізу  від орендної плати і взяти  плату за електро- і теплопостачання даного відділення на свої витрати;

      - зобов’язати підприємство “Нововолинськводоканал  звільнити  на 2011 рік філіал обласного відділення гемодіалізу на базі Нововолинської центральної міської лікарні ( пр.Перемоги, буд.№7) від плати за водопостачання і взяти плату за дані послуги на свої витрати за рахунок прибутку.

6. Звільнити асоціацію об’єднань співвласників багатоквартирних будинків “Містечко” на 2011 р. від сплати судового збору  за  позовні  звернення до  міського суду про стягнення з власників приміщень  заборгованості з обов’язкових платежів на утримання, обслуговування та використання неподільного та загального майна у багатоквартирних будинках.

 

 

Міський голова                                                    В.Б.Сапожніков

 

Довгонюк 40444

 

http://www.novovolynsk-rada.gov.ua

Повернутися до переліку рішень