У К Р А Ї Н А

НОВОВОЛИНСЬКА МІСЬКА РАДА ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

від   2 лютого  2011 р. № 5/19

м. Нововолинськ

 

Про внесення змін до рішення міської ради від 15.05.1998 року №2/5 „Про присвоєння звання Почесний громадянин міста Нововолинська”

 

 

Відповідно до ст. 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", рішення постійної комісії міської ради з питань регламенту депутатської діяльності та етики, захисту прав людини, законності та правопорядку, враховуючи актуальність даного питання, міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Внести до рішення Нововолинської міської ради від 15.05.1998р. №2/5 „Про присвоєння звання "Почесний громадянин міста Нововолинська" такі зміни:

п.1  після слова "роботі" доповнити словами "та благодійній діяльності міста";

п.2 після слова "міськради" доповнити словами "міського голови, секретаря ради, загальних зборів громадян";

у п.З слово "свідоцтво" замінити словом "посвідчення"; після слова "ради" доповнити словами "нагрудний знак Почесний громадянин міста Нововолинська".

Доповнити Положення пунктами 2.1; 2.2; 2.3; 2.4; 3.1; 3.2; п.п. д), ж) п.4; п.5; п.6; п.7; п.8; п.9: такого змісту:

п.2.1.Подання про присвоєння звання "Почесний громадянин міста Нововолинська" має містити:

клопотання на ім'я міського голови;

основні біографічні дані претендента на звання;

документи, що підтверджують досягнення претендента у сферах діяльності, зазначених у п.1 цього Положення.

До подання можуть надаватись відгуки-клопотання трудових колективів, громадських організацій юридичних та фізичних осіб, які підтримують висування претендента.

п.2.2.Не розглядаються подання у порядку само висування.

п.2.3.Попередній розгляд матеріалів про присвоєння звання "Почесний громадянин міста Нововолинська" проводить депутатська комісія з питань регламенту, депутатської діяльності та етики, захисту прав людини, законності та правопорядку.

п.2.4. На Дошку пошани міста заносяться прізвище, ім’я, по батькові, стислі біографічні дані «Почесного громадянина міста».

п.3.1. Посвідчення та нагрудний знак "Почесний громадянин міста Нововолинська" вручається міським головою або, за його дорученням, першим заступником, заступниками голови, секретарем ради. Вручення проходить в урочистій обстановці.

п.3.2.   Рішення   міської  ради   про   присвоєння   звання   "Почесний   громадянин   міста  Нововолинська" доводиться до відома громадян міста через засоби масової інформації,

п.п.д) п.4 на одноразову матеріальну допомогу в розмірі 1000 ( одна тисяча) гривень до Дня міста;

п .п.ж) п.4 на безкоштовну підписку газети "Наше місто".

п.5. У разі смерті "Почесного громадянина міста Нововолинська", пільги, передбачені в п.4 цього Положення не надаються.

п.6. Витрати пов'язані з наданням пільг почесним громадянам міста, оплачуються з міського бюджету.

п.7. Посвідчення "Почесний громадянин міста Нововолинська" виготовляється у вигляді    складеного бланку розміром 95x65 мм.

Бланк посвідчення представляє собою двох сторінкову книжку наклеєну на щільну основу, що складається навпіл і обтягнута штучною шкірою. На обкладинці розташоване зображення герба міста Нововолинська і нижче напис "Посвідчення". Зображення герба і текст виконуються тисненням з позолотою.

Внутрішня частина посвідчення складається з лівої та правої сторінок.

Зразок внутрішнього оформлення посвідчення додається (додаток 1).

п.8. Нагрудний знак "Почесний громадянин міста Нововолинська" виготовляється у вигляді медалі. Верхня частина - прямокутна колодка, розміром 28x10 мм, вкрита бордовою емаллю з викарбуваними літерами золотистого кольору "Почесний громадянин".

Нижня частина - підвіска у формі хреста, вкритого бордовою емаллю, обрамленого золотистою стрічкою у формі ромба, розміром 28x28 мм. В центрі хреста зображений герб міста Нововолинська, по 3/4 колу якого на білій емалі викарбовано золотистими літерами Нововолинськ (кольорове зображення додається, додаток 2).

Нагрудний знак має спеціальне кріплення і носиться на грудях з правого боку верхньої частини одягу.

п.9. У виключних випадках міська рада може розглядати питання та приймати рішення про позбавлення звання "Почесний громадянин міста Нововолинська".

2. Зміни   до   Положення   про   присвоєння   звання   "Почесний   громадянин   міста   Нововолинська" набирають чинності з дня офіційного оприлюднення і поширюються на всіх Почесних громадян міста
Нововолинська, в тому числі на тих, кому звання "Почесний громадянин міста Нововолинська" присвоєно до прийняття цього рішення.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського голови, секретаря міської ради Рожелюка В.Д.

 

 

Міський голова                                                    В.Б.Сапожніков

 

Чайка  32519

 

http://www.novovolynsk-rada.gov.ua

Повернутися до переліку рішень