У К Р А Ї Н А

НОВОВОЛИНСЬКА МІСЬКА РАДА ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

від   2 лютого  2011 р. № 5/5

м. Нововолинськ

 

Про впорядкування торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами

 

Відповідно до п. 44 ст.26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, керуючись Законами України „Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів”, „Про заходи щодо попередження та зменшення вживання тютюнових виробів і їх шкідливого впливу на здоров'я населення”, постановами Кабінету Міністрів України від 30.07.1996 № 854 „Про затвердження Правил роздрібної торгівлі алкогольними напоями”,  від 24.07.2002 № 218 „Про затвердження Правил роздрібної торгівлі тютюновими виробами” та з метою впровадження державної політики щодо попередження вживання  алкогольних напоїв та тютюнових виробів серед населення і впорядкування продажу цих товарів, Нововолинська міська рада

ВИРІШИЛА:

1.     Заборонити роздрібну торгівлю алкогольними напоями  та тютюновими виробами на об’єктах торгівлі та ресторанного господарства, що межують з земельними ділянками (огородженнями) навчальних закладів.

2.     Керівникам об’єктів торгівлі та ресторанного господарства, розташованих в радіусі 100 метрів від меж земельних ділянок навчальних закладів, обладнати заклади відеокамерами внутрішнього та зовнішнього спостереження, з можливістю перегляду відзнятого  матеріалу протягом 10 днів.

3.     Зобов’язати суб’єктів підприємницької діяльності забезпечити суворе дотримання Закону України „Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів”, інших законодавчих  та нормативно-правових актів, що регулюють продаж алкогольних напоїв та тютюнових виробів неповнолітнім на підвідомчих об’єктах (закладах).

4.     Міському відділу УМВС України у Волинській області (Трофімов А.П.) у випадку виявлення факту продажу алкогольних напоїв та тютюнових виробів у зазначених закладах, готувати подання на Регіональне управління Департаменту контролю за виробництвом та обігом спирту, алкогольних напоїв і тютюнових виробів у Волинській області державної податкової адміністрації України про позбавлення ліцензії, без права її подальшої видачі.

5.     Рекомендувати міській санітарно-епідеміологічній станції (Мельник В.О.) переглянути асортиментні переліки та не узгоджувати для реалізації алкогольні напої та тютюнові вироби на об'єктах, що підпадають під дію цього рішення.

6.     Оприлюднити дане рішення в газеті „Наше місто” та на офіційному веб-сайті виконавчого комітету Нововолинської міської ради.

7.     Дане рішення набирає чинності з дня опублікування в газеті „Наше місто”.

8.     Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови Сторонського А.М., голову постійної комісії з питань торгівлі та побуту, освіти, культури, релігії, діяльності громадських організацій Соколову Л.М.

 

 

Міський голова                                                    В.Б.Сапожніков

 

Гнатина 33005

 

http://www.novovolynsk-rada.gov.ua

Повернутися до переліку рішень