У К Р А Ї Н А

НОВОВОЛИНСЬКА МІСЬКА РАДА ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

від   7 квітня  2011 р. № 6/4

м. Нововолинськ

 

Про надання дозволу на приватизацію  жилих приміщень гуртожитків комунальної  власності по вул. Галана, буд.№3 та  вул. Луцькій, буд.№26 в м. Нововолинську

 

 

Враховуючи протокол комісії із забезпечення житлових прав мешканців гуртожитків від 06.04.2011р. № 1 та звернення мешканців гуртожитків по вул. Галана, буд.№3 та по вул. Луцькій, буд.№26 в м. Нововолинську,  відповідно до ст. ст. 1,4,5,7 та 18 Закону України   “Про забезпечення реалізації житлових прав мешканців гуртожитків”, Закону України “Про приватизацію державного житлового фонду”, наказу Мінжитлокомунгоспу України від 16.12.2009р. №396 “Про затвердження Положення про порядок передачі квартир (будинків) , жилих приміщень у гуртожитках у власність громадян”, ст. ст. 26,60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” міська рада

ВИРІШИЛА:

1.                 Надати дозвіл на приватизацію жилих приміщень у гуртожитку комунальної власності по вул. Галана, буд. № 3 в м. Нововолинську ( крім жилих приміщень №№ 1,2,310,320,502) шляхом безоплатної передачі у власність мешканців, на яких поширюється дія Закону України “Про забезпечення реалізації житлових прав мешканців гуртожитків”.

2.                 Повернутись до розгляду питання про приватизацію жилих приміщень №№  1,2,310,320 у гуртожитку комунальної власності по вул. Галана, буд №3 в м. Нововолинську після виготовлення проектно-кошторисної документації на перепланування жилих приміщень у встановленому законодавством порядку, та №502 після усунення порушень правил санітарно-гігієнічних норм проживання.

3.                 Мешканцям гуртожитку по вул. Галана, буд. №3 в м.Нововолинську з питань щодо приватизації жилих приміщень звернутись у орган приватизації житлово-комунального об’єднання Нововолинської ради .

4.                 Надати дозвіл на приватизацію трьох жилих приміщень №№ 121-123, 129-130, 417-418 гуртожитку комунальної власності по вул. Луцькій, буд.№26 в м. Нововолинську.

5.                 Мешканцям вказаних жилих приміщень гуртожитку по вул. Луцькій, буд.№26 в м. Нововолинську з питань щодо приватизації  жилих приміщень, які вони використовують на умовах найму, звернутись до органу приватизації житлово-комунального об’єднання Нововолинської міської ради.

6.                 Власникам вказаних жилих приміщень по вул. Луцькій, буд.№26, для забезпечення ефективного використання приватизованих кімнат та управління неподільним та загальним майном (як цілісного майнового комплексу), створити об’єднання співвласників гуртожитку. Об’єднання співвласників гуртожитку зареєструвати в установленому законодавством порядку.

7.                 Житлово-комунальному об’єднанню Нововолинської міської ради передати на баланс об’єднання співвласників  гуртожиток по вул. Луцькій, буд. № 26 в м. Нововолинську  як цілісний майновий комплекс.

8.                 Повернутись до розгляду питання про приватизацію решти жилих приміщень у гуртожитку по вул. Луцькій, буд. № 26 в м. Нововолинську після створення об’єднання співвласників гуртожитку згідно чинного законодавства.

9.                 Встановити, що справляння плати за послуги з підготовки  та оформлення документів про право власності на житлові приміщення у гуртожитках по вул. Галана, буд.№3 та вул. Луцькій, буд.№26 здійснюються органом приватизації житла жилого-комунального об’єднання Нововолинської міської ради.

10.             Контроль за виконання даного розпорядження покласти на першого заступника міського голови, секретаря ради Рожелюка В.Д. 

 

 

Міський голова                                                    В.Б.Сапожніков

 

Чайка, 32519

 

 

http://www.novovolynsk-rada.gov.ua

Повернутися до переліку рішень