У К Р А Ї Н А

НОВОВОЛИНСЬКА МІСЬКА РАДА ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

від  3 червня 2011 р. № 7/16

м. Нововолинськ

 

Про Міську цільову соціальну програму оздоровлення та відпочинку дітей на 2011-2015 роки

 

             Відповідно до пункту 22 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про оздоровлення та відпочинок дітей» (зі змінами), розпорядження Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 року № 2056-р "Про схвалення Концепції Державної цільової соціальної програми оздоровлення та відпочинку дітей на 2011 – 2015 роки", рішення Волинської обласної ради від 28.12.2010 р. №2/45 «Про Обласну цільову соціальну програму оздоровлення та відпочинку дітей на 2011-2015 роки» та з метою створення умов для зміцнення фізичного та психічного здоров`я дітей шляхом належної організації оздоровлення і відпочинку  дітей,  які  потребують   особливої   соціальної уваги й підтримки, створення належних умов для освітньої, культурно-виховної, оздоровчо-спортивної роботи, організації якісного медичного обслуговування та харчування, міська рада

 

ВИРІШИЛА:

1.Затвердити Міську цільову соціальну програму оздоровлення та відпочинку дітей на 2011- 2015 роки (далі - Програма, що додається).

2.Відділу з питань сім’ї, молоді, фізичної культури і спорту (Г.Й.Карнаухова), управлінню освіти (О.В.Моренко),  службі у справах дітей (Л.А.Зектер), управлінню праці і соціального захисту населення (Н.Б.Волчанюк), центральній міській лікарні (В.В.Мороз):

2.1.Забезпечити виконання Програми.

2.2.Щорічно до 31 грудня інформувати відділ з питань сім`ї, молоді, фізичної культури і спорту виконкому міської ради про результати її виконання.

3.Фінансовому управлінню міськвиконкому(Г.В.Бурочук) щорічно при формуванні міського бюджету передбачати кошти для фінансування заходів, передбачених Програмою, в межах бюджетних асигнувань.

4.Відділу з питань сім’ї, молоді, фізичної культури і спорту міськвиконкому(Г.Й.Карнаухова):

4.1.Забезпечити координацію роботи щодо виконання  Міської  цільової соціальної  програми  оздоровлення та відпочинку дітей на 2011-2015 роки. 

4.2.Щорічно до 15  січня інформувати управління у справах сім`ї, молоді та спорту облдержадміністрації та  міську раду про хід виконання Програми.

5.Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови А.М.Сторонського.

 

 

 

Міський голова                                                    В.Б.Сапожніков

 

Карнаухова         31014

 

http://www.novovolynsk-rada.gov.ua

Повернутися до переліку рішень