У К Р А Ї Н А

НОВОВОЛИНСЬКА МІСЬКА РАДА ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

від  3 червня 2011 р. № 7/27

м. Нововолинськ

 

Про  внесення змін до рішення міської ради від 21.02.2007р. № 10/15„Про положення про структурні підрозділи виконавчого комітету Нововолинської міської ради”

 

Відповідно до п.4 ст.54 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Закону України «Про доступ до публічної інформації», указу Президента України від 5 квітня 2011 року №547 «Питання забезпечення органами виконавчої влади доступу до публічної інформації», постанови Кабінету Міністрів України від 26 січня 2011 року №59 «Про затвердження Типового положення про бухгалтерську службу бюджетної установи», рішення виконавчого комітету Нововолинської міської ради від 19 травня 2011 року №166 «Про заходи щодо забезпечення доступу до публічної інформації» та з метою приведення роботи відділів у відповідність до чинного законодавства, міська рада

ВИРІШИЛА:

 

1. Внести зміни до додатку №1 рішення міської ради від 21.02.2007 р. № 10/15 „Про положення про структурні підрозділи виконавчого комітету Нововолинської міської ради”, а саме:

1.1. Відмінити діючі положення про структурні підрозділи виконавчого комітету Нововолинської міської ради:

          1) про відділ бухгалтерського обліку, звітності та господарського забезпечення;

          2) про загальний відділ;

3) про організаційний відділ.

1.2. Затвердити положення про структурні підрозділи виконавчого комітету Нововолинської міської ради із внесеними змінами (додаються):

1) про відділ бухгалтерського обліку, звітності та господарського забезпечення;

2) про загальний відділ;

3) про організаційний відділ.

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на керуючого справами виконавчого комітету Нововолинської міської ради Кошлатого Л.Г.

 

 

 

Міський голова                                                    В.Б.Сапожніков

 

Котилко 31432

 

http://www.novovolynsk-rada.gov.ua

Повернутися до переліку рішень