У К Р А Ї Н А

НОВОВОЛИНСЬКА МІСЬКА РАДА ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

від  3 червня 2011 р. № 7/32

м. Нововолинськ

 

Про надання дозволу на  приватизацію решти жилих приміщень гуртожитку комунальної власності по вул. Луцькій,26 в м. Нововолинську

 

Враховуючи протокол комісії із забезпечення житлових прав мешканців гуртожитків від 01.06.2011р. №3, рішення міської ради від 07.04.2011р. № 6/4 "Про надання дозволу на приватизацію жилих приміщень гуртожитків комунальної власності по вул. Галана, буд№3 та вул. Луцькій, буд№26 в м. Нововолинську", відповідно до ст.ст.1,4,5,7,18 Закону України "Про забезпечення реалізації житлових прав мешканців гуртожитків", Закону України "Про приватизацію державного житлового фонду", наказу Мінжитлокомунгоспу України від 16.12.2009р. №396 "Про затвердження Положення про порядок передачі квартир (будинків), жилих приміщень у гуртожитках у власність громадян", ст.26,60 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні",  міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1.Надати дозвіл на приватизацію решти жилих приміщень у гуртожитку комунальної власності по вул. Луцькій,26 м. Нововолинська (крім жилих приміщень №№ 425, 808-809) шляхом безоплатної передачі у власність мешканців, на яких поширюється дія Закону України "Про забезпечення реалізації житлових прав мешканців гуртожитків".

2.Повернутись до розгляду питання про приватизацію жилих приміщень №№ 425, 808-809 у   гуртожитку   комунальної   власності  по вул.Луцькій,26   після   виготовлення   проектно-кошторисної  документації  на перепланування     жилих  приміщень у  встановленому законодавством  порядку або приведення  жилих   приміщень у  відповідність до технічного паспорту на гуртожиток.

3. Мешканцям   гуртожитку   по   вул.   Луцькій,26   в   м.   Нововолинську  з   питань  щодо приватизації   жилих   приміщень   звернутись   у   орган   приватизації   житлово-комунального об'єднання Нововолинської міської ради.

4.Встановити, що справляння плати за послуги з підготовки та оформлення документів про право власності на жилі приміщення у гуртожитку по вул. Луцькій,26 м. Нововолинська здійснюються органом приватизації житлово-комунального об'єднання Нововолинської міської ради.

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови, секретаря ради Рожелюка ВД.

 

 

 

Міський голова                                                    В.Б.Сапожніков

 

Чайка,    32519

 

http://www.novovolynsk-rada.gov.ua

Повернутися до переліку рішень