УКРАЇНА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ НОВОВОЛИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

ВОЛИНСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

Р  І  Ш  Е  Н  Н  Я

від_15_березня_2007 р._№_ 114_

м. Нововолинськ

Про стан злочинності і правопорядку

в м. Нововолинську та сел. Жовтневому

 

Заслухавши інформацію начальника міського відділу УМВС України у Волинській області підполковника міліції Трофімова А.П. про стан злочинності і правопорядку в м. Нововолинську, сел. Жовтневому та основні результати оперативно-службової діяльності Нововолинського МВ УМВС за 2006 рік, керуючись ст.38 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” та у відповідності з „Комплексною програмою профілактики злочинності на 2006-2010 роки”,  виконком Нововолинської міської ради ВИРІШИВ:

1. Інформацію начальника міського відділу УМВС України у Волинській області підполковника міліції Трофімова А.П. про стан злочинності і правопорядку в м. Нововолинську, сел. Жовтневому та основні результати оперативно-службової діяльності Нововолинського МВ УМВС за 2006 рік взяти до відома.

2. Начальнику відділу МВ УМВС (Трофімову А.П.):

- на основі аналізу криміногенної ситуації переглянути маршрути патрульно-постової служби, державної автоінспекції, варт порядку, наблизивши їх до місць концентрації кримінального елементу та вірогідного скоєння злочинів;

- посилити контроль за організацією дорожнього руху, безпекою на вулицях міста, порушників Правил дорожнього руху притягувати до суворої відповідальності згідно діючого законодавства;

- активізувати профілактичну роботу серед осіб схильних до вчинення правопорушень та злочинів;

- активізувати профілактичну роботу громадських пунктів охорони правопорядку;

- посилити контроль за дотриманням Правил благоустрою, забезпечення чистоти і порядку, дотримання тиші в громадських місцях на території м. Нововолинська та сел. Жовтневого;

- систематично контролювати роботу пунктів прийому металобрухту, виявляти та припиняти діяльність стихійних пунктів прийому;

- укомплектувати штат дільничних інспекторів міліції до кінця березня поточного року;

- активізувати роботу по боротьбі з незаконним обігом наркотичних засобів, психотропних речовин їх аналогів і прекурсорів, особливу увагу приділяти здійсненню заходів з виявлення та недопущення поширення наркоманії у навчально-виховних закладах міста, та у місцях відпочинку молоді (кафе, бари, дискотеки, нічні клуби тощо),  у разі виявлення фактів використання чи збуту наркотиків вживати заходи щодо притягнення до відповідальності осіб, причетних до цього, та вирішувати питання про доцільність функціонування цих закладів;

- активізувати профілактичну роботу серед неповнолітніх у навчальних закладах міста, здійснювати організаційно-практичні заходи з попередження підліткової злочинності, залучати до цієї роботи громадські і релігійні організації.

3. Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (Лакиш О.О.), відділу з питань сім’ї, молоді, фізичної культури і спорту (Карнаухова Г.Й.), службі у справах неповнолітніх (Зектер Л.А.) сприяти релігійній громаді „Ковчег”.

4. Житлово-комунальному об’єднанню (Чайка О.І.), житлово-комунальним підприємствам покращити роботу щодо матеріального забезпечення кімнат школяра за місцем проживання підлітків (ремонт приміщень, придбання ігрового та спортивного інвентаря).

5. Начальнику МВ УМВС (Трофімову А.П.), начальнику відділу містобудування та архітектури (Вісьтак М.В.) вивчити питання створення гаражних кооперативів, присадибних кооперативів дачних масивів з покладенням на їх власників обов’язків охорони ввіреного майна, наведення належного порядку щодо перереєстрації власників гаражів та дачних ділянок у зв’язку з їх змінами та передорученнями протягом тривалого часу.

6. Керівникам підприємств, установ та організацій з метою покращення правопорядку в місті, на виконання рішення виконкому міської ради від 16.02.06р. №31 продовжувати виділяти для чергування міському відділу УМВС України у Волинській області легковий автотранспорт з 20.00 до 24.00 год., один раз у місяць згідно графіку.

7. Міському відділу УМВС України у Волинській області (Трофімов А.П.) розробляти графіки подачі транспорту підприємствами, установами та організаціями, забезпечити його ефективне використання, інструктаж водіїв та безпеку умов праці.

8. Міському відділу УМВС України у Волинській області (Трофімов А.П.) про хід виконання даного рішення, причини та умови, які сприяють правопорушенням і злочинам, висвітлювати у засобах масової інформації.

9. У липні 2007 року провести виїзне засідання виконкому в міському відділі УМВС України у Волинській області, на якому заслухати начальника міського відділу УМВС підполковника міліції Трофімова А.П. по результатах проведеної роботи за  І півріччя 2007 року.

10. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського голови Єлеву Ю.В. та заступників міського голови відповідно до розподілу обов’язків.

 

Міський голова                                                           В.Б.Сапожніков

 

Пиль 32458

 

Повернутися до переліку рішень