УКРАЇНА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ НОВОВОЛИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

ВОЛИНСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

Р  І  Ш  Е  Н  Н  Я

від_15_березня_2007 р._№_ 115_

м. Нововолинськ

Про Програму удосконалення діяльності Нововолинського

міського відділу внутрішніх справ МВС України у Волинській

області щодо забезпечення особистої безпеки громадян та

протидії злочинності, зміцнення матеріально-технічної бази на 2007 рік

 

Відповідно до  Указу Президента України від 19 липня 2005 року №1119  “Про заходи щодо забезпечення особистої безпеки громадян та протидії злочинності” вимоги та звернення Президента України, щодо діяльності органів внутрішніх справ, з метою забезпечення активної наступальної протидії злочинності, реагування на звернення громадян, підвищення результативності роботи органів внутрішніх справ з профілактики правопорушень, розкриття кримінальних проявів та підтримання належного правопорядку, біль широкого залучення населення до участі в громадських формувань з охорони громадського порядку виконком міської ради

В И Р І Ш И В :

1. Схвалити Програму удосконалення діяльності Нововолинського міського відділу внутрішніх справ МВС України у Волинській області щодо забезпечення особистої безпеки громадян та протидії злочинності, зміцнення матеріально-технічної бази на 2007 рік (далі Програма), що додається.

2. Фінансове забезпечення Програми здійснювати  в межах затверджених кошторисів головних розпорядників коштів (управлінь, відділів та інших структурних підрозділів міськвиконкому).

3. Начальнику міського відділу УМВС України у Волинській області Трофімову А.П. винести на розгляд та затвердження сесії міської ради Програму.

4. Відмінити рішення міської ради від 27.04.06р. №2/16 „Про Програму удосконалення діяльності Нововолинського МВ УМВС України у Волинській області щодо забезпечення особистої безпеки громадян та протидії злочинності, зміцнення матеріально-технічної бази на 2006 рік”.

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського голови Ю.В. Єлеву.

 

 

Міський  голова                                             В.Б.  Сапожніков

 

Повернутися до переліку рішень