УКРАЇНА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ НОВОВОЛИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

ВОЛИНСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

Р  І  Ш  Е  Н  Н  Я

від_5_квітня_2007 р._№_ 142_

м. Нововолинськ

Про забезпечення своєчасних розрахунків

КП "Нововолинськтеплокомуненерго"

за спожитий природний газ   

 

На виконання доручення Кабінету Міністрів України від 13.02.07р. №5819/11/1-07 щодо поліпшення стану розрахунків споживачів за використаний природний газ, рішення колегії обласної державної адміністрації від 27.02.07р №2/4 та враховуючи значну заборгованість населення міста Нововолинська і селища Жовтневе за послуги теплопостачання, надані КП “Нововолинськтеплокомуненерго”, що призвела до заборгованості підприємства перед ДК “Газ України” за спожитий природний газ в 2006-2007 роках, виконком Нововолинської міської ради

ВИРІШИВ:

1.       Зобов’язати директора КП “Нововолинськтеплокомуненерго” Гаврилюка А.М., активізувати претензійно-позовну роботу по стягненню заборгованості з фізичних осіб в примусовому порядку.

2.       Начальнику Нововолинського МРВ ДАІ УМВС Нестеруку М.В. створити сприятливі умови працівникам КП “Нововолинськтеплокомуненерго” у вирішенні питання стягнення заборгованості за спожиту теплову енергію з громадян власників транспортних засобів під час проведення технічного огляду транспортних засобів.

3.       Начальнику Нововолинської ОДПІ Радкевичу С.Л. створити сприятливі умови працівникам КП “Нововолинськтеплокомуненерго” у вирішенні питання стягнення заборгованості за спожиту теплову енергію з підприємців під час видачі торгових патентів.

4.       Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови Єлеву Ю.В.

 

 

Міський  голова                                             В.Б.  Сапожніков

Ніколенко 32245  

 

 

Повернутися до переліку рішень