УКРАЇНА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ НОВОВОЛИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

ВОЛИНСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

Р  І  Ш  Е  Н  Н  Я

від_17_квітня_2007 р._№_ 146_

м. Нововолинськ

Про підсумки роботи підприємств, організацій

і установ  в осінньо-зимовий період 2006-2007рр.

та заходи щодо підготовки міського господарства

до роботи в осінньо-зимовий період 2007-2008 років     

 

Заслухавши інформацію першого заступника міського голови Єлеви Ю.В. про підсумки роботи підприємств, організацій та установ міста в осінньо-зимовий період 2006-2007 років та заходи щодо підготовки міського господарства до роботи в осінньо-зимовий період 2007-2008 років, виконком Нововолинської міської ради ВИРІШИВ:

1. Інформацію першого заступника міського голови Єлеви Ю.В взяти до відома (додається).

2. Визнати роботу комплексу міського господарства в осінньо-зимовий період 2006-2007рр. в цілому задовільною.

3. Заходи щодо підготовки комплексу міського господарства до роботи в осінньо-зимовий період 2007-2008рр. затвердити згідно з додатком № 1.

4. Зобов’язати житлово-комунальне об’єднання (Чайка О.І.) до  1 жовтня 2007р. завершити виконання запланованих об’ємів робіт по об’єктах житлово-комунального господарства.    

5. Керівникам підприємств, організацій та установ міста і селища незалежно від форм власності і господарювання:

5.1. До 1 жовтня 2007 року завершити виконання ремонтних робіт відповідно до розроблених заходів, мобілізувавши для цієї мети всі матеріально-технічні ресурси.

5.2. До 10 жовтня 2007 року забезпечити нормативний запас палива для котелень.

5.3. Забезпечувати щомісячну оплату за спожиті енергоносії, газ та воду.

5.4.КП “Нововолинськтеплокомуненерго” (Гаврилюк А.М.) провести 100% оплату за використаний в 2006-2007 роках газ та електроенергію до 01.09.07р.  

5.5. ДП “Волиньвугілля” (Заболотній А.Г.) та Західно-Українській дирекції по ліквідації шахт (Терновик М.І.) забезпечити завезення безкоштовного вугілля працівникам і пенсіонерам.

6. Начальникам ЖКП №1, ЖКП №2, ЖЕК №3 провести обстеження внутрішньобудинкових мереж електропостачання і електрощитових протягом травня 2007р. та прийняти міри по усуненню недоліків до 01.09.2007р.

7. КП “Нововолинськтеплокомуненерго” (Гаврилюк А.М.), підприємству “Нововолинськ-водоканал” (Приступа Я.Г.) обстежити внутрішньобудинкові мережі відповідно теплопостачання і постачання гарячої води та постачання холодної води і водовідведення, прийняти міри по усуненню виявлених недоліків до 01.10.2007р.

8. ЖКО (Чайка О.І.), КП “Нововолинськтеплокомуненерго” (Гаврилюк А.М.), підприємству “Нововолинськводоканал” (Приступа Я.Г.) забезпечити 100 відсоткові розрахунки за спожиті енергоносії.

9. Нововолинській філії ВАТ “Волиньобленерго” (Ткачук В.Г), ДП “Укренерго-вугілля” (Адамський О.А.) забезпечити виконання розроблених заходів щодо поточних та профілактичних ремонтів електромереж, обладнання, автотранспорту, трансформаторних підстанцій і споруд, створити необхідний запас обладнання, матеріалів, запасних частин для ліквідації аварій в стислі терміни.

10. Зобов’язати центральну міську лікарню (Мороз В.В.) придбати електро-генератори, для забезпечення безперебійного електропостачання в разі надзвичайних ситуацій.

11. УГГ ВАТ „Волиньгаз” (Сахарчук Р.І.) забезпечити виконання робіт по технічному обслуговуванню засобів захисту газопроводів та поточному ремонту обладнання і споруд.

12. Керівникам підприємств, установ, які є споживачами І та ІІ категорії під особисту відповідальність взяти на контроль забезпечення справності резервних ліній електропередач з відповідним обладнанням, що належить цим споживачам.

13. Начальнику відділу з питань НС та ЦЗН Грую О.К. забезпечити виконання оперативного плану спільних дій з локалізації та ліквідації аварії на системах водо-, газо-, теплопостачання усіх форм власності, узгодити їх з житлово-комунальним об’єднанням та управлінням по газопостачанню та газифікації.

14. Для координації дій, пов’язаних з підготовкою господарського комплексу міста до роботи в осінньо-зимовий період 2007-2008 рр., утворити штаб у складі згідно з додатком № 2.

15. Контроль за виконанням цього рішення покласти на перших заступників міського голови В.Д.Рожелюка, Ю.В. Єлеву та заступників міського голови О.М. Охримович., А.М. Сторонського. Про хід виконання даного рішення заслухати на засіданні виконкому у вересні поточного року.

 

Міський голова                                                            В.Б.Сапожніков

 

Ніколенко 32245

 

 

Повернутися до переліку рішень