УКРАЇНА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ НОВОВОЛИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

ВОЛИНСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

Р  І  Ш  Е  Н  Н  Я

від_25_січня_2007 р._№_ 15_

м. Нововолинськ

Про посилення контролю за дотриманням

фінансово-бюджетної дисципліни, використанням

бюджетних коштів, державного та комунального майна.  

_

 

Інформація контрольно-ревізійного відділу про проведені у 2006 році  контрольні заходи свідчить, що окремі керівники підприємств, установ не   забезпечують виконання законодавчих та нормативно-правових актів щодо дотримання фінансово-бюджетної дисципліни, використанням   державного та комунального майна, фінансових ресурсів.

За результатами проведених ревізій за  2006 рік  виявлено фінансові порушення на 15  підприємствах на суму 3568,5   тис. гривень.

Вжитими заходами відшкодовано та поновлено фінансових та матеріальних ресурсів на суму 2246,1  тис. гривень.

Заслухавши інформацію начальника контрольно-ревізійного відділу та з метою посилення відповідальності керівників підприємств, установ за дотриманням фінансової дисципліни, ефективним використання державних коштів та майна, забезпеченням повного усунення порушень виконком міської ради  ВИРІШИВ:

1.Інформацію начальника контрольно-ревізійного відділу Савюк Т.В. прийняти до відома.

2.Керівникам підприємств, установ забезпечити усунення виявлених порушень:

2.1. Генеральному директору ДП “Волиньвугілля” Борсуку М.М. прийняти міри  щодо повного  відшкодування збитків на підприємстві та його відокремлених підрозділах “Шахта №№1,5,“Бужанська”; вказати  на незадовільний стан на підприємстві  внутрішнього фінансового контролю за його  фінансово-господарською діяльністю.

При невиконанні цього рішення буде направлено клопотання в Міністерство вугільної промисловості про відповідність займаній посаді.

2.2. Начальнику управління праці та соціального захисту населення Нововолинського міськвиконкому Волчанюк Н.Б. посилити контроль за відшкодуванням підприємствам та установам  бюджетних коштів , які  спрямовуються  на соціальний захист   громадян , які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

2.3.  Директору Нововолинського ВПУ Приступі В.І. забезпечити відшкодування незаконних витрат бюджетних коштів.

2.4. Генеральному директору Нововолинського ЖКО Чайці О.І., начальникам  ЖКП №1,2 та ЖЕК № 3  укласти угоди з юридичними та фізичними  особами про оплату за  утримання будинків та при будинкових територій по викуплених та приватизованих  приміщеннях   підприємства, які ним обслуговуються.

2.5.Начальнику Нововолинської лікарні держветмедицини Горун С.М. вжити заходи по відшкодуванню незаконних витрат бюджетних коштів.

3.Керівникам підприємств, на яких виявлено порушення письмово проінформувати виконком та КРВ в м. Нововолинську про проведену роботу по усуненню виявлених порушень та вжитих заходів по недопущенню їх в подальшому до 25 лютого  2007  року.

4. Контрольно-ревізійному відділу в м. Нововолинську (Савюк Т.В.):

4.1.Забезпечити своєчасне подання керівникам ревізуємих  підприємств, установ міста конкретних пропозицій щодо усунення виявлених порушень та притягнення до відповідальності винних осіб. Про встановлені факти порушень обов’язково інформувати  вищі органи управління підприємств.

4.2.Посилити взаємодію з усіма контролюючими органами, правоохоронними органами з метою запобігання та усунення зловживань у фінансово-бюджетній сфері.

5.Рішення виконкому від 21.09.2006 № 311 “Про посилення контролю за дотриманням фінансово-бюджетної дисципліни, використанням бюджетних коштів, державного та комунального майна” з контролю зняти.

6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на секретаря ради першого заступника міського голови Рожелюка В.Д.

 

 

Міський  голова                                             В.Б.  Сапожніков

 

Савюк     4-12-55

 

Повернутися до переліку рішень