УКРАЇНА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ НОВОВОЛИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

ВОЛИНСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

Р  І  Ш  Е  Н  Н  Я

від_17_квітня_2007 р._№_ 151_

м. Нововолинськ

Про затвердження Проекту мережі класів

і контингенту учнів Нововолинських

загальноосвітніх навчальних закладів

на 2007-2008 навчальний рік

 

На виконання Законів України „Про освіт”, „Про загальну середню освіту”, Положення про загальноосвітній заклад, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 14 червня 2006 року № 964, наказу Міністерства освіти і науки України від 29 квітня 2002 року № 284 „Про затвердження Примірного статуту загальноосвітнього навчального закладу” та з метою успішної реалізації міських програм, спрямованих на розвиток освітньої галузі, забезпечення кожній дитині рівного доступу до якісної освіти, розглянувши подання управління освіти, виконком міської ради ВИРІШИВ:

1.Затвердити Проект мережі класів і контингенту учнів Нововолинських загальноосвітніх навчальних закладів на 2007 – 2008 навчальний рік (додаток № 1).

2.Управлінню освіти ( Моренко О.В. ):

2.1.Мережу класів у загальноосвітньому навчальному закладі формувати на підставі  нормативів їх наповнюваності відповідно до кількості поданих заяв (максимальна  наповнюваність ~ 30 учнів) та санітарно-гігієнічних умов для здійснення навчально-виховного процесу.

2.2.З метою недопущення зменшення середньої по місту наповнюваності класів набір учнів в паралельні класи здійснювати лише при умові максимальної наповнюваності вже сформованих (30 учнів).

При наявності заяв в певні паралельні класи меншої кількості ніж середня наповнюваність по місту (27 учнів), питання про його відкриття доручити вирішувати особисто, начальникові управління освіти Моренкові О.В. надаючи перевагу школі, де подано заяв в такий клас більше.

3. Контроль за виконанням  рішення покласти на заступника міського голови Сторонського А.М.

 

Міський  голова                                             В.Б.  Сапожніков

Моренко 31794

 

 

Повернутися до переліку рішень