УКРАЇНА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ НОВОВОЛИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

ВОЛИНСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

Р  І  Ш  Е  Н  Н  Я

від_17 травня_2007 р._№_ 183_

м. Нововолинськ

Про роботу Нововолинського

госпрозрахункового ринку 

 

Заслухавши та обговоривши інформації про роботу Нововолинського госпрозрахункового ринку директора госпрозрахункового ринку Приступи П.І. та керівника робочої групи по проведенню комплексних перевірок дотримання вимог законодавства у сфері торгівлі Охримович О.М., виконком міської ради ВИРІШИВ:

1. Інформацію директора госпрозрахункового ринку Приступи П.І. та керівника робочої групи по проведенню комплексних перевірок дотримання вимог законодавства у сфері торгівлі Охримович О.М. взяти до відома.

2. Адміністрації Нововолинського госпрозрахункового ринку (Приступа П.І.) забезпечити виконання у повному обсязі вимог „Правил торгівлі на ринках” затверджених спільним наказом Міністерства економіки та з питань європейської інтеграції України, Міністерством внутрішніх справ України, Державної податкової адміністрації України, Державного комітету стандартизації, метрології та сертифікації України від 26.02.02р. №57/188/84/105, зокрема пп.15, 23, 29, 31, 32, 35, 40 та:

- розробити схему зонування території продовольчого ринку для продажу товарів непродовольчої групи (червень 2007 року);

- створити електронну базу даних суб’єктів підприємницької діяльності, зайнятих на ринках міста (вересень 2007 року);

- провести роботи з благоустрою фасаду ринку зі сторони б-ру Шевченка (червень 2007 року), фасаду магазину ринку (вересень 2007 року), облаштування твердого покриття частини ринку та ремонту дороги по вул.Сковороди  (червень 2007 року);

- провести реконструкцію м’ясного павільйону (червень 2007 року) та торгових рядів зі сторони вул.Ковпака (грудень 2007 року);

- розробити проект та розпочати роботи по облаштуванню ринку продажу живої худоби, птиці, домашніх тварин тощо (вересень 2007 року);

3. Міському відділу УМВС України у Волинській області (Трофімов А.П.) домогтися у повному обсязі виконання Закону України „Про міліцію” у частині недопущення торгівлі у невстановлених місцях, а саме:

- за межами центрального госпрозрахункового ринку;

- біля структурного підрозділу ринку в районі стадіону „Шахтар”;

- у 15 Мікрорайоні;

- у сел. Жовтневе.

4. Міській санепідстанції (Мельник В.О.) забезпечити нагляд за якістю продукції, що реалізується на ринку та його структурних підрозділах.

5. Управлінню ветеринарної медицини (Лешко Я.Ю.) вказати на недостатню роботу по нагляду та контролю за якістю продукції, заборонити:

- торгівлю товарами, що швидко псуються без холодильного обладнання;

- торгівлю фаршем, ковбасними виробами  та інших продуктів домашнього виготовлення у м’ясному павільйоні;

- реалізацію молока та молочних продуктів у використаних одноразових пляшках.

6. Об’єднаній державній податковій інспекції (Радкевич С.Л.) забезпечити:

- наявність документів на право заняття торговельною діяльністю на ринку та його структурних підрозділах;

- перевірку повноти сплати ринкового збору;

- сплату фіксованого або єдиного податку з усіх контейнерів, що розміщені на ринку та його структурних підрозділах.

7. Відділу торгівлі, побуту та захисту прав споживачів (Павлишин Т.Я.) забезпечити контроль за дотриманням суб’єктами підприємницької діяльності правил торгівлі на ринках, Закону України „Про захист прав споживачів”, а саме:

- наявність на робочому місці свідоцтва про державну реєстрацію, таблички з повною інформацією про торгуючого;

- наявність документів, які підтверджують якість товару, наявність та видачу товарних чеків, що видаються на вимогу споживача;

- наявність повірених ваговимірювальних приладів і відпуск товарів чистою вагою і повною мірою.

8. Міській робочій групі з проведення комплексних перевірок дотримання вимог законодавства у сфері торгівлі (Охримович О.М.) продовжити роботу та особливу увагу звернути на стан торговельної діяльності продовольчими товарами на госпрозрахунковому ринку та його структурних підрозділах.

9. Міському відділу земельних ресурсів (Кантор Т.М.) підготувати документи на земельну ділянку, де здійснюється на даний час реалізація живої худоби, птиці, домашніх тварин тощо, для продажу на земельних торгах.

10. Інформацію про хід виконання рішення заслухати на засіданні виконкому у жовтні поточного року.

11. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Охримович О.М.

 

Міський  голова                                             В.Б.  Сапожніков

 

Охримович 41206

 

Повернутися до переліку рішень