УКРАЇНА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ НОВОВОЛИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

ВОЛИНСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

Р  І  Ш  Е  Н  Н  Я

від_25_січня_2007 р._№_ 55_

м. Нововолинськ

Про звернення начальника ВУКГ

_

 

Враховуючи численні скарги мешканців міста на збільшення кількості бродячих тварин на вулицях і на те, що мають місце випадки нападу бродячих собак на людей з нанесенням їм укусів, звернення начальника ВУКГ, лист Нововолинської санепідстанції від 31.01.2006р. №6/76, розпорядження міського голови від 07.04.2006р. №112-р „Про заходи щодо підвищення ефективності боротьби з небезпечними інфекційними хворобами” та керуючись ст.16 Закону України „Про захист тварин від жорстокого поводження”, пунктом 6 ст.30 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, п.13.15 Правил тримання собак, котів і хижих тварин у населених пунктах України, затверджених Міністерством житлово-комунального господарства УРСР, Міністерством сільського господарства УРСР, Міністерством охорони здоров’я УРСР 17 червня 1980 року, п.9 Типової інструкції по безпечному веденню робіт при відлові, утриманні та утилізації бродячих тварин, затвердженої 4 вересня 1979 року Міністерством житлово-комунального господарства УРСР  виконком міської ради ВИРІШИВ:

1. Зобов’язати начальника ВУКГ Максименка В.П. створити бригаду ловців-санітарів для тимчасового знерухомлення та евтаназії (евтаназія – гуманний метод умертвіння тварин, що виключає їх передсмертні страждання) агресивних бродячих тварин з використанням суксаметонія хлорида, забезпечивши їх транспортом та необхідною кількістю вакцини.

2. Начальнику ВУКГ Максименку В.П. розробити інструкцію по  безпечному веденню робіт  ловців-санітарів з використанням суксаметонія хлорида.

3. Вилов та евтаназію бродячих тварин в м. Нововолинську та смт. Жовтневому проводити у відповідності до вимог Закону України „Про захист тварин від жорстокого поводження”: - „Вилов собак, котів та інших домашніх тварин, як правило, проводиться за відсутності сторонніх осіб із  5 до 7 години або після 20 години (влітку – після 22 години)” та, як виняток, в іншу пору  за викликом, якщо є загроза життю і здоров’ю людей.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови Єлеву Ю.В.

 

Міський  голова                                             В.Б.  Сапожніков

 

Ніколенко 32245

 

Повернутися до переліку рішень