УКРАЇНА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ НОВОВОЛИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

ВОЛИНСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

Р  І  Ш  Е  Н  Н  Я

від_15_лютого_2007 р._№_ 86_

м. Нововолинськ

Про створення дитячого будинку сімейного типу

 

Розглянувши заяву подружжя гр. гр. Матвіюк Олени Іванівни, Матвіюка Василя Володимировича, які виявили бажання створити дитячий будинок сімейного типу, врахувавши подання центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, висновок служби у справах неповнолітніх про наявність умов для його створення та документи відповідно до Постанови  Кабінету Міністрів України від 26 квітня 2002р. № 564 ” Про затвердження Положення про дитячий будинок сімейного типу”, керуючись  п.8         ст. 32 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Нововолинської міської ради ВИРІШИВ:

 

1.Створити  дитячий будинок сімейного типу за адресою:   вул. Львівська, 44 у  м. Нововолинську.

2.Надати гр. гр. Матвіюку Василю Володимировичу та Матвіюк Олені Іванівні статус батьків-вихователів.

3.Укласти до 01.03.2007р. угоду про організацію діяльності дитячого будинку сімейного типу між виконавчим комітетом Нововолинської міської ради та  гр. гр. Матвіюк Василем Володимировичем та Матвіюк Оленою Іванівною.

4.Фінансовому  управлінню (Бурочук Г.В.), управлінню праці та соціального захисту населення (Волчанюк Н.Б.) відповідно до надходження коштів за рахунок субвенцій із державного бюджету забезпечити фінансування на утримання дитячого будинку сімейного типу.

5.Службі у справах неповнолітніх (Зектер Л.А.) спільно із Нововолинським  центром соціальних служб для дітей, сім’ї та молоді (Лакиш О.О.):

5.1.  До 01.03.2007р. забезпечити комплектування групи вихованців дитячого будинку сімейного типу у кількості  6 чоловік (дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування).

5.2. Забезпечити контроль за умовами проживання вихованців дитячого будинку сімейного типу.

6.Нововолинському міському центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (Лакиш О.О.):

6.1. Організувати соціальний супровід вихованців дитячого будинку сімейного типу.  

6.2. Забезпечити періодичне навчання ( 1 раз у п’ять років ) гр. гр.  Матвіюка Василя  Володимировича та Матвіюк Олени Іванівни з питань роботи дитячого будинку сімейного типу.                 

7. Відділу у справах сім’ї, молоді та спорту( Карнаухова Г.Й.) забезпечити щорічну  організацію літнього відпочинку та оздоровлення вихованців дитячого будинку сімейного типу.

8. Управлінню праці та соціального захисту населення (Волчанюк Н.Б.) надавати службі у справах неповнолітніх (Зектер Л.А.) щомісяця не пізніше 20 числа звіт про грошові виплати для дитячого будинку сімейного типу.

9. Центральній міській лікарні (Мороз В.В.), Нововолинському центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (Лакиш О.О.), управлінню освіти (Моренко О.В.), Нововолинському МВ УМВС у Волинській області (Трофімов А.П.) щорічно до             01 січня надавати службі у справах неповнолітніх надавати звіт про стан виховання, утримання та розвитку дітей у  дитячому будинку сімейного типу.

10. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови А.М.Сторонського.

 

Міський  голова                                             В.Б.  Сапожніков

Шум 33002

Повернутися до переліку рішень